Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Quoted post


Hosť

#263 Re: Re:

2016-01-03 13:03

#258: - Re:  

 Predstavte si, že nemám ani 10 ani 15 rokov. A neviem kedy sme si potykali mimochodom, keď mi hneď tykáte pani múdra aj to svedčí o vašej inteligencii som zvedavá či by ste aj na ulici tykali cudziemu človeku ale asi sa "vloudila" chybička do výchovy a nenaučili vás, že vykať sa je slušné ale no o inom sa bavíme :-) Myslím si, že je každého osobná vec, ako trávi sviatky či v tichu ako v hrobe alebo ich oslavuje vo veľkom. Ja čo si pamätám ešte s detstva tak pyrotechnika sa používala možno nie vo veľkom ako teraz ale používala. Len vtedy ešte žili normáli ľudia a nie tieto moderné bio eko matky a zástanci psích práv Slovenska. A poviem Vám, že veľmi ľutujem že sa stará generácia pomaly vytráca lebo to čo teraz robia títo mladí ľudia nevedie k ničomu dobrému. Ja napríklad Vianoce neslávim vôbec, neuznávam to ako sviatok, všetko je nalinkované a presne sa dodržuje. Oveľa radšej mám zábavu a práve Silvestra. A je to moja vec či budem púšťať pyrotechniku alebo nie. Jeden deň v roku to pretrpí každý. Tak ako trpia tí čo to musia počúvať, tak aj mi ostatní trpíme počas roka iné veci, ktoré zase robíte vy alebo iný. Dovidenia. 

Replies

Marek

#698 Re: Re: Re:

2016-01-06 21:42:38

#263: - Re: Re:  

 Aha mame tu ,,najmudrejsiu" osobu pocuvaj  samozvany ,,inteligent" kedze uz len vas trapi ci vam niekto tyka ci vyka ci vam povie ty debil ci vy debil vsak to mate za jedno ty ci vy druhe vzdy plati rovnako za to ze mate rada silvestra lebo sa nadrbeete ako prasa a chovate sa ako prasa to sa mozete nadrbat aj na stedry den to je vas problem co vas mamicka nevychovala ze sa obuvate do mamiciek, nedala vam mlieko cucat ked ste bol maly?