Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov


Hosť

/ #263 Re: Re:

2016-01-03 13:03

#258: - Re:  

 Predstavte si, že nemám ani 10 ani 15 rokov. A neviem kedy sme si potykali mimochodom, keď mi hneď tykáte pani múdra aj to svedčí o vašej inteligencii som zvedavá či by ste aj na ulici tykali cudziemu človeku ale asi sa "vloudila" chybička do výchovy a nenaučili vás, že vykať sa je slušné ale no o inom sa bavíme :-) Myslím si, že je každého osobná vec, ako trávi sviatky či v tichu ako v hrobe alebo ich oslavuje vo veľkom. Ja čo si pamätám ešte s detstva tak pyrotechnika sa používala možno nie vo veľkom ako teraz ale používala. Len vtedy ešte žili normáli ľudia a nie tieto moderné bio eko matky a zástanci psích práv Slovenska. A poviem Vám, že veľmi ľutujem že sa stará generácia pomaly vytráca lebo to čo teraz robia títo mladí ľudia nevedie k ničomu dobrému. Ja napríklad Vianoce neslávim vôbec, neuznávam to ako sviatok, všetko je nalinkované a presne sa dodržuje. Oveľa radšej mám zábavu a práve Silvestra. A je to moja vec či budem púšťať pyrotechniku alebo nie. Jeden deň v roku to pretrpí každý. Tak ako trpia tí čo to musia počúvať, tak aj mi ostatní trpíme počas roka iné veci, ktoré zase robíte vy alebo iný. Dovidenia.