Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Quoted post

Hosť

#59 #59

2016-01-02 23:48

Toto nemyslíte vážne ?? úplne by to zakázané byť nemalo.... malo by sa povoliť napr 00:00-00:15 buchať  a inak nie.... zase nemožete obmedozvať slobodu ľudí ktorí napr vidia v tom nejaký zmysel....videli ste už detské očká keď vydržia do pol noci a kukajú na ohňostroje ? je to nepopísateľné takže ohňostroje by povolené mali byť ale obmedzene časovo nie už od tretej poobede napr ... to príde aj mne prehnané ..ale určite nie zakázať uplne 

Replies


Hosť

#130 Re: #59

2016-01-03 09:05:23

#59: Hosť - #59 

 Tak mi povedz, ako a kto to odkontroluje, že ten strieľal do polnoci a ten až po polnoci? Kto postihne toho, kto ti z balkóna hodí petardu na halvu, alebo mne hodili do kočíka, keď som mala malú dcéru? Ja to inak nevidím, len ako plošný zákaz a aj zákaz predaja. Sami si to vykoledovali, ostreľovači, lebo sa už nevedia vpratať do kože. Nemôžeme obmedzovať slobodu? A nám, väčšine môže dementná menšina obmedzovať slobodu takmer mesiac? A nielen slobodu, aj zdravie a majetk. Môže?


Hosť

#140 Re: #59

2016-01-03 09:23:52

#59: Hosť - #59 

 detské očká sa viac rozžiaria ak vidia jeden krásny mestom zorganizovaný a pyrotechnikmi pripravený ohnostroj ako poskakovanie medzi buchajucimi petardami a nekoordinovanymi svetelnymi efektmi. Mimochodom v Madarsku takyto zakaz plati uz niekolko rokov a nemaju problem.


Hosť

#469 Re: #59

2016-01-04 08:54:33

#59: Hosť - #59 

 Precitajte si to poriadne, nikto nehovori o ohnostrojoch, ktore su odpalovane zodpovednymi ludmi, ale o petardach, ktore vam pod nohy hadzu 10 rocni zasrani a vyskieraju sa na tom, ako ste sa zlakli. Nedeje sa to len na Silvestra, ale rano, naobed aj vecer kazdy jeden den...