Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Quoted post


Hosť

#11

2014-11-17 19:16

Ďakujem za všetkých, ktorí nie su z Bratislavy a nemohli sa na demonštrácii zúčastniť. Chvíľu som mal pocit, že som podpísal mŕtvu petíciu. Ešte raz - vďaka...

Replies


Hosť

#12 Re: Ad Mŕtva petícia

2014-11-17 20:04:18

#11: -  

 Pre úplnosť - možno nie všetci vedia, ale petícia "Vyhlásenie Petra Porošenka za personu non grata" a petícia "Nesúhlas s ekonomickými sankciami proti RF" boli (ako súčasť otvorených listov - linky na tieto petície) odoslané elektronicky aj prostredníctvom Slovenskej pošty v auguste 2014 Andrejovi Kiskovi, Róbertovi Ficovi. a do NR SR + niektorým poslancom. Okrem pozitívneho ohlasu od Heleny Mezenskej nereagoval nikto. To svedčí o ozajstnom záujme "prezidenta všetkých Slovákov" a ostatných volených zástupcov občanov SR ( v tom čase to bolo cca 6 000 podpisov spolu za obe petície) o naše problémy. Slušne vychovaný človek svojim chlebodarcom (ktorými bezosporu sme) aspoň verejne odpovie a vypýta si povolenie a súhlas na ďalší postup. Evidentne však občanov SR ani Kiska ani poslanci NR SR (asi až na tú jednu výnimku) za svojich chlebodarcov nepokladajú. Zrejme dostávajú väčšiu výplatu z USA ako od nás, lebo s nimi koordinujú všetky svoje kroky - a zatiaľ mám skôr pocit, že nie v náš prospech, ani nie v súlade s našim želaním.