Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / ...a ako to dopadlo? / Komentáre


Hosť

#1

2014-11-16 15:30

Všetkým Vám, v mene nás nezúčastnených, ĎAKUJEM.

Hosť

#2

2014-11-16 16:12

Nuž, keď zradí telo, je to nepríjemné. Mňa zradilo telo i psychika a štát ma nechal napospas osudu.. Zvolenie A. Kisku ako prezidenta ukazuje stádovité konanie voličov..

Hosť

#3

2014-11-16 16:36

Omnoho viac ľudí by sa pridalo - treba tieto akcie viac spropagovať!
Pozvať vraha,fašistu a zlodeja na Slovenko považujem za VLASTIZRADU - je to NONSENS !!!
Navrhujem petíciu za odvolanie Prezidenta Kisku.

Hosť

#4

2014-11-16 16:53

fotky nebudu??
Miror

#5 Re:

2014-11-16 17:06

#4: -  

 ...po dnešku asi nejake ano - v kartoteke SIS. Fotografov tam bolo asi toľko ako nás :-) Ochranaka si nas fotila aj z auta zaparkovaneho vo dvore Grasalkovičovho paláca.


Hosť

#6

2014-11-16 21:11

Kiska je americkým odvarom ľulkovca zlomocného. Otrávi všetkých, ale nezastaví. Ak niekto pozve vraha vlastného obyvateľstva, čiže vojnového zločinca, tak si už začína písať svoj historický nekrológ. Príde čas a Kiska bude stáť pred súdom ako propagátor a podporovateľ teroristickej organizácie. A už mu nepomôžu žiadne USA, lebo jednoducho zaniknú. Stratí politický dáždnik a budeme vidieť len úbohu "heroickú" dušičku tohto prízemného podvodníka, šaša a hochštaplera v jednej osobe.

Hosť

#7

2014-11-16 23:40

Som v zahraničí,ale mysľou som bola s Vami. Je mi ľúto,že prišlo tak málo ľudí. Na Fb majú plno rečí,ale nie sú schopní sa postaviť problémom zoči-voči.
opin

#8

2014-11-17 11:29

Ja by som prisiel ale som tiez odcestovany.


Hosť

#9

2014-11-17 13:10

viete, vy píšete, že si z toho nič nerobili, Porošenko, ma silný žalúdok, ale Ten náš ozembuch mal ten usmev nalepený. Podla mňa jemu možno to nebude úplne jedno, hoci tréning má určite dobrý.
milanino

#10 ..vďaka všetkým zúčastneným...

2014-11-17 13:20

..som rád, že aspoň takto... a dnes t.j 17.11.2014 o 18:00 pred palácom ... poďme pozdraviť fašistu Kiksu... Fašista!" kričali na prezidenta Ukrajiny na Mierovom námestí v Bratislave www.youtube.com/watch?v=qiDNCq-Uh2M Словакия встретила Порошенко криками «Фашист http://rusvesna.su/news/1416212680


Hosť

#11

2014-11-17 19:16

Ďakujem za všetkých, ktorí nie su z Bratislavy a nemohli sa na demonštrácii zúčastniť. Chvíľu som mal pocit, že som podpísal mŕtvu petíciu. Ešte raz - vďaka...

Hosť

#12 Re: Ad Mŕtva petícia

2014-11-17 20:04

#11: -  

 Pre úplnosť - možno nie všetci vedia, ale petícia "Vyhlásenie Petra Porošenka za personu non grata" a petícia "Nesúhlas s ekonomickými sankciami proti RF" boli (ako súčasť otvorených listov - linky na tieto petície) odoslané elektronicky aj prostredníctvom Slovenskej pošty v auguste 2014 Andrejovi Kiskovi, Róbertovi Ficovi. a do NR SR + niektorým poslancom. Okrem pozitívneho ohlasu od Heleny Mezenskej nereagoval nikto. To svedčí o ozajstnom záujme "prezidenta všetkých Slovákov" a ostatných volených zástupcov občanov SR ( v tom čase to bolo cca 6 000 podpisov spolu za obe petície) o naše problémy. Slušne vychovaný človek svojim chlebodarcom (ktorými bezosporu sme) aspoň verejne odpovie a vypýta si povolenie a súhlas na ďalší postup. Evidentne však občanov SR ani Kiska ani poslanci NR SR (asi až na tú jednu výnimku) za svojich chlebodarcov nepokladajú. Zrejme dostávajú väčšiu výplatu z USA ako od nás, lebo s nimi koordinujú všetky svoje kroky - a zatiaľ mám skôr pocit, že nie v náš prospech, ani nie v súlade s našim želaním.

jethro

#13 Re:

2014-11-18 06:10

#9: -  

 Presne tak. Bútorov hovorca ten úsmev ani zďaleka nezvládol. Musí sa ešte veľa učiť, aj keď by som radšej keby to nebolo v prezidentskom kresle a za naše peniaze.

iv

#14 Re:

2014-11-18 06:20

#1: -  

 Pripájam sa, Ďakujem zúčastneným, protest bol zaregistrovaný, fotky a video z neho sa šíria.

shipka45

#15 uznanie

2014-11-18 06:45

Tiež vám chcem vysloviť hlboké uznanie všetkým, ktorí ste sa zúčastnili tejto akcie, ktorej som sa žiaľ pre vzdialenosť a zdravotný stav nemohla zúčastniť. Som hrdá nato, že sa najdu na Slovensku slušní, nezmanipulovaní a nebojacní ľudia, ktorí majú odvahu veci správnym menom. Mrzí ma, že toľkí ľudia, ktorí napriek tomu, že pravdu poznajú sa tvária, chovajú ľahostajne a nezúčastnene, ako by sa ich zlo, ktoré je t.č. šírené z Kyjeva netýkalo. Je poprebné aby ste hlavne vy mladí neustáli vo svojich aktivitach a aj my starší, ktorý už toho toľko nevládzeme vám budeme v rámci svojich síl a možností nápomocní. Ešte raz Vám všetkým za reprezentovanie aj môjho názoru všetkým ďakujem.


Hosť

#16

2014-11-18 07:57

Všetkým, ktorí prišli pred Grasalkovičov Palác, patrí vďaka.

(ja som tam nebol - nevedel som presne, že tam Porošenko bude, a veru keď som na videu videl, koľko tam bolo ani nie policajtov, ale novinárov na jedného demonštranta, možno by som tam konkrétne teraz nešiel - z rôznych úbohých dôvodov - o to viac oceňujem vaš čin a odvahu)
To je poučenie z akcie - petície sú na nič, radšej skupinu alebo len skupinku šikovných demonštrantov.

Ivan

Hosť

#17

2014-11-18 09:41

Vsetkym zucastnenym velka vdaka aj za nas co sme sa nemohli zucastnit ,aj napriek vsetkemu som rada ze ti dvaja sasovia poculi a videli ze su tu neni vitani ,aj ked ako pisete, prd si z toho robia ale ja verim ze pride na psa mraz ,a aj na nich raz dojde
,este raz vdaka Vam......

Hosť

#18

2014-11-18 11:44

Všetkým blížnym ľahostajným a lenivým ! Keď sa vrátil môj dedo z krutých bojov(áno z jatiek) prvej svetovej vojny - povedal : Dôvera(?) to je tichý súhlas s tým aby nám vykrútili krk ! zuzana

Hosť

#19

2014-11-18 20:06

Kto viete aspon trosku po rusky:

http://ria.ru/world/20141117/1033709627.html

 

... a v diskusii sa k tomu ludia vyjadruju pochvalne :-)

antifašista

#20

2014-11-21 22:51

Škoda, že to neodvisielala TA3. Aspoň na konci zpráv " Bez Komentára" Tam sa dozvieme o Honkongu, Venezuele, Maďarsku ap. Ale neukážu  masové protesty na podporu Ruska v Grécku, tobôž nie zverstvá Ukrofašistov v Dombase a Luhansku. Fakľové sprievody fašistov, nacistické symboly po celej Ukrajine, Rozbombardované domy, roztrhané ľudské telá.  Hrôza, čo sa deje v 21.storočí v Európe.  Akoby bol celý svet slepý a hluchý.

 


Hosť

#21

2015-02-17 19:09

Porošenko skončí tak isto ako Mussoliny, pokiaľ sa skôr ako k tomu dôjde nevysťahuje do Izraela ( vlastní Izraelský pas ), alebo do USA. Možno ho takticky nahradí iná opica poslušná administratíve USA, aby sa urobili kozmetické úpravy. Neviem koľko ľudí ešte musí na Ukrajine a Novorusku zomrieť aby konečne v tomto "Bandrdinstane! konečne ľuďom došlo, že terajší "ich vodcovia" im len balamútia rozum a tunelujú zadĺžovaním ich vlasť, aby sa stali závislými na zotročiteľoch, ktorých budú zakrátko preklínať, zakiaľ oni si budú nazbíjané užívať mimo Ukrajiny.
Múdremu naznač a sprostého kopni...