Petícia na podporu bezplatneho cestovania vo vlakoch v SR

Quoted post

ava

#8 Re: Re:

2014-11-12 13:53

#4: - Re:  

 Cestujem vlakom deň čo deň, teda nie len v piatok!

Replies


Hosť

#12 Re: Re: Re:

2014-11-12 15:13:24

#8: ava - Re: Re:  

 Tak ste si isto vsimli ze prazdne nie su :D 

popieranie tohoto faktu by bol znak slepoty alebo inej poruchy vnemov.


Hosť

#41 Re: Re: Re:

2014-11-12 22:45:58

#8: ava - Re: Re:  

 ak skutocne cestujes, potom nerozumiem preco toto podporujes a preco si napisal taky blud aky si napisal s tymi poloprazdnymi vlakmi...ked cestujes vlakom, tak urcite vies, ze najma ked ide vikend a potom po vikende su napratane tak, ze je stastie, ked si clovek sadne, lebo vela ludi postava aj vo vlaku v ulicke! hovorim z vlastnej skusenosti,nakolko cestujem kazdy tyzden vlakom a nie vzdy sa mi postasti si sadnut...ked skutocne cestujes, ako tu pises, tak prosim ta, nepis somariny...to ze su plne vlaky, ti potvrdi kazdy, kto pravidelne cestuje

Marek

#95 Re: Re: Re:

2014-11-13 20:00:50

#8: ava - Re: Re:  

 Môj otec dnes nastúpil na opéraciu pečene, keďže ma na nej metastázy, je teda v 4tom štádiu rakoviny.

Keď sa zobudí po operácii bude ležať na starej nepohldnej posteli v starej miestnosti so slabím vybavením. Samozrejme celej situácii nepomáha ani to, že musel čakať viac ako mesiac na veľmi dôležité vyštrenie, zatiaľ čo sa rakovina, ktorá zožiera jeho pečene zväčsovala každým dňom.

Chcem sa teda opýtať , prečo sa dali peniaze na cestovanie vlakmi a nie na vybavenie nemocníc? Aké sú vaše priority, lebo určite to nie su ľudia ako môj otec.