Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Quoted post

Anton Selecký

#11 Re: Re: Re:

2014-01-06 13:45

#6: - Re: Re:

TU sa ide proti osobe JUDr. Cisárovej bez konkrétnych dôkazov, vyzerá to len na pomstu nejakej osoby, ktorá ju chce dostať z funkcie. Prosím, ak máte dôkazy, poskytnite ich.  V tom liste - výzve -  je len bablablabla.  Teda:  V akom prípade nekoná, kde zlyhala, prečo a z akých dôvodov ju pán Horeličan priraďuje k Juvenilnej justícii a treba z jej "pazúrov zachániť deti". Okrem toho aj vy sa podpíšte, keď chcete odo mňa relevantné informácie.  My sme tak pri nakrúcaní dokumentov o Juvenilnej justícii na Slovensku postupovani profesionálne a pri dokazovaní sme vyčerpali všetky možnosti.   My tu nie sme nejaké Rádio Jerevan  - s prepáčením.

Replies


Hosť

#14 Je potrebné vypočuť si celú reláciu Slobodného vysielača. Re: Re: Re: Re:

2014-01-06 14:44:29

Milan Horelican
Autor petície

#27 Re: Re: Re: Re:

2014-01-07 00:24:17

#11: Anton Selecký - Re: Re: Re:

Pan Selecky,

nie som zamestnancom ziadneho Ministerstva a duplom nie Ministerstav prace, socialnych veci a rodiny, ktoremu sefuje Richter, pretoze nemam ziadnu informaciu, ze by malo toto Ministerstvo detasovane pracovisko v zahranici.

Pokusim sa odpovedat na Vase otazky :

1. V akom pripade nekona ?

Minimalne v 30 pripadochod januara 2013 o ktorych hovoril Minister Richter v lete 2013. V pripadoch babka Kandracova, Mariana Hanustiakova, Katka Kosturova konala tak, ze deti svojich rodicov, starych rodicov uvidia mozno az po dovrseni 18 rokov

2. Kde zlyhala ?

- Minimalne na sudnych pojednavaniach v pripade Eleonora Studencova versus Social Service na najvyssom kralovskom sude v Londyne od oktobta 2012 - december 2012. Nebyt zaangazovanosti pana Telenskeho, tak deti Martinko a Samko Boorovi su dnes uz adoptovany anglickou rodinou

- V pripade Elliot Maher, ked odmieta komunikovat s jeho matkou a s Prezidentom anglickych sudcov, ktory ju poziadal o zaslanie poziadavky, aby bol Elliot Maher poslany na uzemie Slovenska. Nekona od septembra 2013 a ziadost neposlala aj napriek urgenciam z decembra 2013

3. Z akych dovodov priradujem HUDr. Cisarovu k Juvenilnej justicii ?

Vsetky pripady unosu, kradeze a odobratia dietata socialnou sluzbou priradujem k Juvenilnej justicii. Pretoze JUDr. Cisarova sa priamo ako statna uradnicka so svojim teamom priamo podielaju na odoberani deti, tak ju priradujem pod tento nazov.

Vazeny pan Selecky, nesmierne si vazim Vasej prece, ktoru robite, aby sa co najviac ludi dozvedelo o ,,zverstvach'', ktore su pachane prostrednictvom Juvenilnej justicie. To ale neznamena, ze statny uradnici, ktori maju tuto agendu na starosti a na vonok zastupuju Slovensko v konani v zahranici, ze pracuju v prospech slovenskych obcanov. Som dennodenne v kontakte s tymito rodicmy, a nielen z Velkej Britanie. Keby som o totalnom fiasku v zastupovani nevedel, tak by som sa asi venoval inej cinnosti