Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Quoted post

Anton Selecký

#5 Re:

2014-01-06 12:48

#3: -

Prosím vás o čo tu ide?   Tu sa idete oháňať tzv. Slobodným vysielačom, ktorý je založený kvôli presadzovaniu ultraľavice? a kryje sa tzv. "informačnou vojnou"? To sa už odvolávajte aj na Rádio Jerevan! Prečo tam nezavolali aj Cisárovú, keď proti nej niečo majú?

Prečo tu nevyhadzujete z ministerstva Práce a sociálnych vecí Oľgu Pietruchovú?   Čo sú toto za hry?

http://www.magnificat.sk/2013/05/aktualne-nasa-kandidatka-na-slovenku-roka-2013-judr-andrea-cisarova/

Replies


Hosť

#6 Re: Re:

2014-01-06 13:15:21

#5: Anton Selecký - Re:

pan Selecky, odporucam kontaktovat pani Studencovu, urcite vam rada vysvetli, ako im v ich pripade pomohla slecna Cisarova

ake mate vy konkretne dobre skusenosti s jej posobenim na poste riaditelky CIPS?

Milan Horelican
Autor petície

#8 Re: Re:

2014-01-06 13:30:58

#5: Anton Selecký - Re:

Vazeny pan Selecky,

odvolanie pani Pietruchovej je uz ukoncene. Bol tiez zverejneny Otvoreny list za jej odvolanie, ktory bolo mozne podpisat.

Odvolanie JUDR. Cisarovej vobec nie je na podnet Slobodneho vysielaca.

Osobne poznam pani Slviu Maher, ktora ma vyprovokovala, totalne pasivnym postojom Centra pre medzinarodnopravnu ochranu deti a mladeze, ze som inicioval tento otvoreny list.

Poznam osobne  dalsich cca 15 slovenskych rodin, kde zasluhou prace CIPS-u prisli rodicia o svoje deti, vnucence a dalsich minimalne 200 pripadov, kde CIPS vobec nekona

Prajem nadherny den

S pozdravom

Milan Horelican

Milan Horelican
Autor petície

#9 Re: Re:

2014-01-06 13:36:32

#5: Anton Selecký - Re:

Prepacte pan Selecky, nevsimol som si v rychlosti stranku, na ktoru sa odvlavate.

Viete mi vysvetlit, ako moze byt za Slovenku roka vyhlasena statna uradnicka ?

Mal som osobnu cest vidiet a pocut pracu JUDr. Cisarovej na odvolaciom Najvyssom kralovskom sude v Londyne. Tak totalne NEPRIPRAVENU osobu som este v sudnickej brandzi NEVIDEL a ani NEPOCUL. Nebyt toho, ze sa do pripadu Eleonora Studencova versusu Social Service zaangazoval pan Telensky, tak chlapci Boorovi su este dnes stale v Anglicku a boli by uz definitivne adoptovany

A pripad Elliota Maher bola posledna kvapka, ktoru som bol ochotny akceptovat, aby som nepodal navrh na jej odvolanie.

Ta osoba nema co robit na tak dolezitom poste !


Hosť

#19 Re: Re:

2014-01-06 17:13:25

#5: Anton Selecký - Re:

Pán Selecký, aj vy ste boli oklamaní a dôverčiví ak o my ... po odvsielaní rozhovoru s pani Maher sa ozvali viaceré rodiny, ktoré sú znepokojené a postihnuté nekonaním CIP/Su pod vecením A. Cisárovej - zaviedla aj Magnificat, pretože ľudia si mysleli, že tie jej chyby sú z dôvodu že je tam nová, že jej tgreba dať čas a podporiť ju - dodať jej chuť do Ďalších ťažkých vecí, Ale - mýlili sme sa. Len sa to zhoršuje a s prepáčením na prípady ktoré sú na jej konaní závislé z vysoka ... kašle. Prosím vypočujte si informačné vojny, SV neviem akého je zamerania, ale jediný je schopný dodať informácie, ktoré sa iné sgtanie boja odvysielať a taja čo sa deje ...