Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Quoted post

docent

#188

2013-11-12 22:12

je to pekne co tu pisete....ale proste stalo sa a chlapec bol odsudeny podla zakona....a bohuzial je to tak ako je a za tazke ublizenie na zdravi ( kedze doba liecenia policajtky bola 4 mesiace )...zakony nie su len na to aby odsudzovali ludi...ide tu hlavne o prevenciu pred trestnymi cinmi ako takymi a kazdy si je vedomi toho ako su chraneni verejny cinitelia...zakon chrani policajta, policajt chrani teba..takze mas mat respekt...a to je uz jedno ci je clovek opity alebo zdrogovany...kazdy ma vlastny rozum a ma sa takto aj chovat...viem ze mi hrozi 12 rokov? tak neudieram nekopem a bijem tam kde mozem niekoho eliminovat ale nesposobim mu tym ujmu....keby tak chlapec rozmyslal tak dostane podmienku za napadnutie verejneho cinitela a ma pokoj....toto vsetko je len pripad nevzdelanosti mladych ludi, absencia logickeho myslenia atd. atd. atd. a to ako su poskladane zakony...za to mozeme my obcania SR lebo tie zakony pisala ludia, kt. ste volili za poslednych 20 rokov a dali ste im doveru...proste je to tak a treba sa s tym naucit zit..ked nie tak hranice su otvorene a mozete ist zit tam, kde vam budu vyhovovat urcity system...takze neotravujte pana gasparka tymito zbytocnymi byrokratickymi nezmyslami....chlapec si to odsedi, dostane rozum a spamata sa...vela stastia ludia ale s takymto zmyslanim Vas nic dobre necaka a len sami dokazujete svoju primitivitu, nesudnost a predovsetkym absenciu logickeho zmyslania a zitia...good luck priatelia

Replies


Hosť

#189 Re:

2013-11-12 22:15:15

#188: docent -

Thumbs up !