Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Quoted post


Hosť

#545 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 11:46

#544: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

tvoje príspevky ma privádzaju k usmevu :-) a ver, že nevyžadujú nijaké extra argumenty, ktoré som ti aj ponúkol. Prehliadol si ich? Nuž tvoj prolbém. To že si vysvetluješ veci po svojom je opäť len a len tvoj problém. Pekný deň ti prajem. :-)

Replies

RVM

#546 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-31 12:06:26

#545: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

To, co ty nazyvas argumentami, su v skutocnosti len tvoje pocity. Ale aj tak zareagujem:

Pises ze: "táto petície je proti obsahu, proti tomu čo hlása pietruchová a este aj proti spôsobu ktorým to robí". Odporucam si este raz precitat nadpis. Ide o iniciativu, ktorej cielom je rovno odvolanie Olgy Pietruchovej, nie len o peticiu proti obsahu, tomu co hlasa alebo sposobu akym to robi.

To, ze sa ti nepaci, ze spominam tvrde a vulgarne vyjadrenia tvojich bratov a sestier v Kristu, ma neprekvapuje. Velmi to totiz nezapada do vami pestovaneho mytu o dobrych a slusnych krestanoch a zlej a zakernej Pietruchovej. Skutocnost je taka, ze kym Pietruchova sa obcas vyjadruje tvrdo, vy, ktori ju kritizujete, sa vyjadrujete este tvrdsie a navyse vulgarne. A na sirenie svojho mytu sa nestitite pouzivat ani loz.