Spoločná výzva stavovských a mimovládnych organizácií v školstve

Slavo

/ #13 podporujem Vás

2012-09-11 12:16

Podporujem túto petíciu. Nikdy som žiadnu nepodporil ale už mám tejto vlády dosť. Hlavne, že ich deti sú vyštudované a dosadené na super neohrozené a dobre zaplatené miesta!!! Tie naše by mali podľa ich momentálneho nastavenia prestať študovať, lebo sú vraj extra vzdelané, potrebujú otvoriť špecifické učňovky pre fabriky, zlikvidovať gymnáziá, súkromné školy, obmedziť vysokoškolsky študujúcich prípadne z nich este vytiahnut peniaze a potom sa tváriť, že pre nich nemáme prácu s dovetkom veď načo ste študovali (aj to som už zažil!!!). Všimnite si čo sa potichu deje: časom budú môcť študovať len bohatý, deti chudobných budú mať v 30 % maturitu a zbytok učňovku a budú radi, že pracujú. Pretože aktuálne potrebujeme národ otrokov a mlčiacich aby sa banky, fabriky a bohatý mali dobre. Bývalí komunisti a demagógovia zasadli do vlády a zasa si robia čo chcú - lebo sme im to dovolili... Súhlasím, že zmeny sú potrebné a aj radikálne zmeny, ale nie na úkor detí, budúcnosti Slovenska. Pravica by musela spraviť aj tak to isté. Ale začínam uvažovať či vôbec moje dieťa má v tomto štáte budúcnosť!!! Som neskutočne skeptický a vraj to vidím moc čierne. Nech. Je to môj názor a každý sme iný...