Petícia proti plošnému testovaniu a povinnosti očkovania proti COVID 19, za dobrovoľnosť pri medicínskych zákrokoch a ochranu ľudských práv aj do budúcnosti.


Hosť

/ #4

2020-10-29 17:11

Nechápem prečo petícia v tomto prosebnom znení? Síce som ju podporil, ale myslím že je na petície už dosť neskoro. No vec ďalšia je že prezidentka republiky nikdy tuto petíciu nepodporí a pochybujem že ju bude aj čítať. Pripadá mi to ako keď malé dieťa prosíka o cukrík...no každý logicky zmýšľajúci človek vidí ako Matovič totálne nerešpektuje zákony, ústavu a ústavné práva, taktiež všetky medzinárodné dohody týkajúce sa ľudských práv. Pácha závažnú trestnú činnosť, zneužíva právomoci verejného činiteľa, zneužíva políciu a justícia sa tvári ako že sa nič nedeje aj napriek mnohým podnetom v podobe trestných oznámení. Dokonca prokuratúra ignoruje aj podnety od vplivných ľudí ako je Dr. Harabin alebo Dr. Fico a iný poslanci...A prezidentka republiky taktiež nereaguje a ona už dávno mala zasiahnuť. Teda zhrnuto v skratke, iba naivný si bude myslieť že teraz zasiahne v prospech občanov SR. Ak by jej išlo o tento národ a o ludi tak uz to dávno urobí. Tu už je na petície príliš neskoro. Tu už treba okamžite konať a to v uliciach tak ako v "89" !!! Petície a vyčkávanie sú zbytočnou stratou drahocenného času. No aj tak som to podporil a budem dúfať v zázrak.




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...