PETÍCIA za zachovanie fungovania spoločnosti Letisko Piešťany

Naivný?

/ #57

2016-11-17 16:34

Nedá mi nekomentovať. Dnes je 17.november...asi treba ísť zase do ulíc. Nechápem chamtivosť cez mŕtvoly. Sám sa mám dobre. Mám fungujúcu firmu, dlhodobo zamestnávam 12 ľudí. Odmeny? Prikrývame sa takou perinou na akú máme. Som rád že môžem podnikať a že môžeme niečo budovať. Toľko k dnešnému výročiu, ktoré si vážim.  Ale dalo by sa vytunelovať aj vlastné.

Mám pocit, že títo paraziti budú naše Slovensko obhrýzať ako mršinu, dokiaľ nezostanú holé kosti.

Ale k letisku. Odmeny? Zaslúži si ten, kto sa pričiní o rozkvet a napredovanie. Ten kto vedie podnik schválne do záhuby patrí do basy. 

Myslím že podnikateľských aktivít sa dá na letisku robiť neúrekom. Okrem prijímania letov sa dajú robiť rôzne aktivity.

Bol tu aj zväzarm. Prečo funguje letisko Slávnica a naše nie? Majú tam veľa komerčných aktivít: skoky na padáku, môžete si ísť s pilotom polietať, škola lietania...

Koncerty, myslím že je stále záujem.

Dá sa sprevádzkovať aj automotodrom, mladí si môžu polietať na motorkách, na autách. Motokáry. Autoškoly. Mohla by tu byť aj škola šmyku. Máme tu Vojenské múzeum, ktoré je zavreté. Expozícia sa dá rozširovať. Dá sa toho povymýšľať veľa.

Sedliacky rozum do hrsti a makať. Nie rozkrádať!!!