Petícia za zvýšenie rodičovského príspevku a prídavku na dieťa!

624

/ #515

2016-07-12 12:28

a čo tak petícia za zachovanie rodičovského príspevku aspoň do 18-tich hmmmmm???  Aj ja som matka.....ale mám o to sťažené podmienky, že musím každé ráno vstať a ísť do práce...a to čo ,,vy,,mamičky na materskej musím stíhať popri práci:-) :-) a do toho sa kuknem z okna a vidím susedu, ktorá je na materskej...má to šťastie, že jej mama je na dôchodku a baví jej dieťa a ona veselo štráduje do roboty a má zarobené:-) + RP:-) čo v tomoto prípade?? hmm?? Je mi smutno z toho, ako sa tu prezentujete....Aj ja som matka .....pred jedenástimi rokmi som brala RP 4000 SK...cca 120 euro:-) jednorázové plienky boli luxusom...a namiesto vysedávania pri počítači, facebooku a iných  som uvarila, upratala a starala sa o malú.... .a dalo sa to:-). Toľko môj názor milé mamičky.....nie Rodičovský príspevok......ale rodinné prídavky by sa mali zvýšiť:-) to by možno malo zmysel a možno by tú vašu petíciu podpísali aj všetky zamestnané matky, ktoré mimochodom zarábajú v niektorých podnikoch oveľa menej ako vy dostávate doma:-) všetky sa tvárite ako by ste trpeli tým, že ste matky.....a to je smutné....materstvo je dar a nie boj o rodičovský príspevok.