Petícia za vyčlenenie priestorov pre ATV&off-road parkov v SR

Host 1

/ #22 Re: štvorkolkári začnite platiť

2016-05-04 07:46

#19: - štvorkolkári začnite platiť  

 no polovnik sa toho naozaj, naplati... pane, rybar zaplati o dost viac, a castokrat aj na navnady da viac penazi. polovnikov naboj stoji 1,79 Euro, a nehovoriac o tom kolko polovnici blombdoma v garazi odstiknu.  to su tí ochrancovia prirody, ale vsetko ma svoje pre a proti... aj tam to nieje celkom v poriadku s povolenim odstrelu... (medved,vlk..- polovnikvie co to narobi v reviri,pritom ochranari sa tvaria ze ich je nedostatok, vlkov na uzemi SVK priznali 140 ks ked som spravne zachytil info, asi ratali len jeden revir, pretoze u nas strhli za tyzden asi 4 kusy vysokej a 7 ks srncej zvery (co sa za tyzden ponachadzalopri krmelcoch)ale to nieje cielom tejto peticie).  ja osobne sa rad premavam po lesnych cestach, casto to netrva ani hodinku, posdim aj na posede, no nic neposkodim. odidem a som zrelaxovany po tyzdi pracovneho zhonu.   a je nefer ze toto je trestny cin. ak sa prehna 100 pretekarov v den nejakych pretekov, rozryju celu luku, cesty, vyplasia zver ze minimalne tyzden nemusite na revir ani pozriet, zbytocne. na to prispeju financiami na organizaciu, vela sa znici, znecisti a nikto sa nestara aby to dali do poriadku, vsetci su usmiaty, priaznivciim zatlieskaju a je vsetko v poriadku. pozerajte na to z tejto stranky.  U nas to prebehlo tak ze cely polovny zvaz bol proti, na stol padla obalka, predseda a starosta podpisali povolenia a kazdy musel cusat.