PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE


Hosť

/ #44

2016-05-03 10:41

Toto čo sa tu už deje je niečo neskutočné v rádiu furt počúvam aké vysoké a hlavne zbytočné pokuty Trenčín dostáva za svoju neschopnosť robiť svoju prácu začo sú aj platený a nikto za to nepiká a oni si myslia že mi nevynný a hlavne nezodpovedný ľudia to budeme všetko platit za ich chyby a na ich črevá nenažrané, všetci sa vozia na nových drahých autách za bohvie ake peniaze. Mám dve autá a prečo by som plaťil za obe autá ked to jedno parkujem na svojom súkromnom pozemku ktorý som musel kúpiť potrebujem dve autá osobné aj SUV a za obe platím poistky atď. To že auto je písané na trvalé bydlisko neznamená že sa auto aj tu nachádza a využíva!!! Problém zaparkovať a toto nič nerieši a tá cena 50e a druhé 90e vrchol!!! Ak toto prejde z radosťou sa sťahujem a nech tu bačujú poslanci aj z tým Rybárom sami a ešte prerobia pretože mesto bude eŠtie viac mŕtve ako je teraz. Toto čo sa deje vedie len k veľkej demonštrácií a toto všetko sa deje len preto lebo držíme hubu a oni len nakladajú koľko sa na nás zmestí oni môžu všetko a mi nič asi tak schopme sa oni by mali byť tu pre nás a nie mi pre ních!!!