Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv


Hosť

/ #682

2015-03-21 09:11

Pretože chcem byť matkou, planujem v roku 2015 uzavrieť manželstvo a záleží mi na budúcnosti mojich, resp.našich detí...nakoľko je stále väčší problém s plodnosťou v mladých, psychicky zdravých rodinách, chcem aby mali oni možnosť vychovávať deti...a nie homosexuálne páry, ktoré majú psychický problém a to jest ich osobná, sexuálna orientácia...po prečítaní mnohých celosvetových štatistík, som dospela k utvrdeniu, že áno, homosexualita, je psychicky problém a to hlavne u jedincov, ktorí boli v detstve utláčaní, šikanovaní a u jedincov, ktorí žijú príliš veľkou sexuálnou chuťou, ktorou nemajú zábrany skúsiť aj opačné pohlavie...a preto si myslím, že takyto ľudia by nemali mať možnosť adopcie, nakoľko ich psychická porucha môže prejsť zo štádia gay na štádium pedofília...je iné, keď má gay alebo lezbička svoje dieťa a je iné, adoptovať si cudzie dieťa...je iné žiť ako slobodná matka a je iné žiť ako manželka...Mali by sme viac myslieť na budúcnosť a naše deti ako na svoje sexualne potreby...Preto som za MATKU, OTCA a DETI...toto je základný, zdravý element ľudstva...