Petícia PROTI VZNIKU Technologickej linky na sanáciu haldy trosky

bosamp

/ #25

2015-03-15 11:43

Tak si posli ziadost na min.zivot.prostr.v ramci slob.pristupu k info mas na to narok ja som sa zaujmal o jett filtre ktore mali podla zapis z istebneho z decembra podla Lorinca pouzite na linku az dva!pritom podla min.o ziadnych filtroch nevedia!V navrhu sa nepise ani o dne sklad.telesa!Tak Oravci zase nas idu odrbat!Ja chcem ties takto podnikat nezabudajte ze unia mu vzhladom na to ze zneuzil v zamere slovo sanacia ,mu tych 20 milionov daju!takze si vybere z toho svojich 200 tisic ton ktore sa predaju(za komunistov tito kovy nemali cenu,teraz ano!) a  z toho pouzije aj v stavebnictve takze kseft storocia lebo linku vraj uz ma davno kupenu maji mili!Tu si mu zaplatil aj ty!A co si myslite,ze ked to znova rozdrvi tak sa Cr nedostane do ovzdusia ved sa to musi nejako prevazat pocas 10 rokov sa tu naprasi,a nemyslite si ze investuje do pracov.miest ved 17 pracov.na desat rokov je ubohe!aj tie mu zaplatia dotacie statu!A nemyslite si,ze sa tu ludia budu hrnut robit mozno zadovazi aj ukrajinskych muklov!