Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv


Hosť

/ #518

2015-02-23 10:44

Ako kresťan sa musím pridržiavať prikázaní božích a Sv. Písma, kto si prečíta list Rimanom 1; 18-32, tak zistí, že ak by súhlasil s navrhovanými stratégiami, tak pôjde automatický proti Bohu. Pýtam sa preto kam sme to až zašli? Pod rúškom ,, vysokej" demokracie sa nám tu potichu pripravuje nová Sodoma a Gomora. Nemám nič proti homosexuálom, však nech si kúpia byt, alebo dom a tam nech aj duby váľajú. Všimnime si však tento paradox: mladý chlapec a dievča sa ľúbia a majú tak ako pred Bohom aj pred svetom nárok zosobášiť sa, no ale oni nechcú ani to nepotrebujú vraj načo im je nejaký papier chcú žiť na divoko, naproti tomu gayovia a lesby verejne protestujú, aby im bolo dovolené sobášiť sa. Sám som vyrastal v riadnej rodine a viem stále, že mama bola tá, ku ktorej som mal o kúsok bližšie, najmä ak bolo treba niečo súrne vybaviť s otcom, ona bola vždy ako môj dobrý sprostredkovateľ. Ak si adoptujú dvaja muži dieťa, ktorému z nich by hovorilo mama? Každý z nás sa narodil matke aj tí rovnakého pohlavia, takže? Národ slovenský, ak si naozaj kresťanský zobuď sa a daj svedectvo svojmu Bohu, že nie si ľahostajný, že naozaj máš záujem byť kresťanom s hodnotami, ktoré ti dal Boh, nielen mať plné brucho a kopu peňazí, ale aj dokázať žiť podľa jeho prikázaní .