Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv


Hosť

/ #100

2015-02-17 18:11

 Pozrime sa do histórie: ako dopadla Sodoma a Gomora, ako dopadol Veľký Rím, ako dopadlo Izraelské kráľovstvo, práve vtedy, keď boli na vrchole blaha? Nie sme aj my presne v takej istej situácii a dobe, keď ako Severné Izraelské kráľovstvo zaniklo len preto, lebo v sírskom zajatí izraeliti zabudli na Boha a prijímali ich kultúru, ich náboženstvá a splynuli spolu so sýrkym obyvateľstvom? Naháňa mi to strach, ale dáva aj nádej, lebo južné kráľovstvo aspoň malá hŕstka sa v Babylonskom zajatí spamätala, poslúchala prorokov, ktorí ich povzbudzovali a táto malá hŕstka verná Bohu sa aj vrátila späť domov. Verila som, veľmi som verila, že referndum prejde, neprešlo, teraz však s nádejou verím, že tá malá hŕstka Slovákov, ktorá v srdci nosí pravé hodnoty a ctí prirodzené a morálne zákony nakoniec dokáže zvíťaziť na ceste za pravdou. Okrem modlitieb a podpisov petície, skúsme zajtrajší pôst naozaj poriadne dodržať a obetovať s láskou a dôverou Bohu. Pane pomôž Slovensku.

PS:Som kresťanka a je mi preto jasné o čo tu ide, ale malá poznámočka, veď nemusím byť ani kresťanka na to, aby som ctila morálne zákony, preto prosím, zjednoťme sa. Ja už mám deti veľké, ale bojím sa o svoje vnúčatá a preto prosím za ne.