Petícia PROTI VZNIKU Technologickej linky na sanáciu haldy trosky

bosamp

/ #18 Re: citujem z diskusie na Fb

2015-01-27 19:23

#7: Macek - citujem z diskusie na Fb 

 jASNE JA SO S vAMI totalne zhodnem/ dneska 26.1. som volal pani starostke obce Istebnej pani Fackovej nakolko ma tato tema doslova pohltila a uz som urobil pre danu vec paru krokov predovsetkym som rosposlal cele moje zhrnutie na faceebook vsetkych znamych a rodinu som oslovil a mam uz aj ohlasy/ta bola velmi mila ona je na nasej strane len je chyba,ze peticia je len online peticny vybor ju bude musiet spristupnit sirokej verejnost v mestskych uradoch.Podla mojich info sa chce do dotknutych obci pridat aj Dolny Kubin.Okrem toho viem,ze OFZ riadi šaso Klocok/ temu zmatkovi by som zobral diplom aj Lorincovi,lebo on v zapistnici z 12-14ˇpovedal,ze tam bude robit na desat rokov 17 otrokov,a ze to je prinos pre Oravu fuj-zomri, nie skap ty v tom popelceku!/

a teda OFZ vtedy pod inym nazvom,ale pod vedenim sasa dostali stavebne povolenie uz v roku 2010 a teda ten proces separovania toho co sa im hodi uz bezi,len si to neuvedomujeme.Podla mna toto treba napadnut!!!Oni teraz potrbuje magneticku separovaciu linku a velku drticku.

Dneska 26.1 som volal aj sasovi ,ale nedvyhaju ani v ustredni ani pobocka v Oravskom Podzamku.Preto Vas prosim hovorte a rozpravajte sa o tom dalej nech ta tema zije ozaj,nevie niekto ako sa dopracujem k pani Precovej predsednicka peticneho vyboru,uz som jej pisal ale nic.Kedy sa bude konat nejake  dalsie zhromazdenie k tejto teme hned sa pridam najlepsie osobne.Janotik