PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

dedko

/ #129 Re: Re: Re:

2014-09-06 21:35

#81: - Re: Re:  

 Neviem síce aké zverstvá si zažil od Rusov no  s istotou môžem povedať že  neviem o žiadnych  zve rstvách  ktoré  spáchali ruské vojská v mojom okolí. Bolo v období normalizácie spáchaných množstvo politických procesov .Mnoho nevinných ľudí na to doplatilo aj z môjho okolia. Niektorý moji priatelia skončili napr. v Jáchymove ,Ilave a inde. Vzhľadom na to že som nebol nikdy v žiadnej strane a nebol som nikdy ani agentom ,môžem ti sčistým svedomím povedať . Zverstvá a krivdy páchane na nás civiloch nepáchali Rusi ale naši priveľmi horlivý spoluobčania ,ktorý doteraz za to neboli potrestaný a asi už ani nebudú. V snahe získať určité výhody vstupovali do KSČ ,udávali, zavierali, intrigovali  podlizovali. Áno boli to zverstvá ale v réžii našich vlastných súdruhov, spoluobčanov . Rusov to v podstate ani nezaujímalo. Naši nový priatelia síce zatiaľ u nás ešte nič nespáchali no čas ukáže . Nedôverujem im hlavne pre to ako páchali zverstvá inde po svete. Začnem prvým  už povojnovým Hirošima - Nagasaki. Len pre to že chceli vyskúšať novú zbraň na civilnom obyvateľstve  zhodili cca tri mesiace po kapitulácii Nemecka tieto strašné bomby na civilné ciele.  Hirošima 90000 -166000 mŕtvych. Nagasaki 60000- 80000 mŕtvych . Ďalšie následky sa nedajú spočítať.  Dodnes sa za to ani neospravedlnili. Z našej mladosti Vietnam ,Laos ,Kambodža ,Kórea. Americká nočná mora. Bombardovanie civilných cieľov napalmom ,vraždenie deti, žien ,znásilňovanie. Po viacnásobnom znásilnení strčili žene do vagíny odistený granát a bolo po svedkovi. Dnes sa to už asi ťažko dá dokázať no vtedy bolo svedectiev viac než dosť. Z novšej histórie Irak .Najskôr Sadáma vyzbrojili a keď ich prestal poslúchať obvinili ho že má chemické zbrane a zlikvidovali ho. Dodnes sa žiadne chemické zbrane nenašli .V krajine sa odvtedy bojuje a zomierajú tisíce ľudí. Bin  Ládin  najskôr dobre financovaný obľúbenec, potom obvinený a zabitý za to čo dodnes nedokázali. Srbsko. Bombardovanie Srbska bez mandátu OSN vyvraždenie tisícov civilistov nezákonné odtrhnutie Kosova. Nie som historik a nechcem  hľadať na nete všetky ich prehrešky proti ľudskosti no je ich dosť. Amíkom jednoducho neverím,  iste majú niečo nekalé v pláne..

 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...