Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Miror

/ #12 Re: Re: Re: ešte 14.08.2014

2014-08-18 17:14

#9: puma - Re: Re: ešte 14.08.2014 

 Ďakujem za info a aktivity Ťažko povedať či je neskoro, alebo nie. V každom prípade niekedy a nejako začať treba. Tiež neviem s akým úspechm to skončí, ale už sa mi nedá len tak na to pozerať. Ja mám väčšiu časť života za sebou, ale je mi na zaplakane ked si predstavím čo by mohlo čakať moje deti a mojich vnukov. Dnes ich vidím akí sú šťastní a veselí a tešia sa jeden z druhého a ubíja ma vedomie, že existuje úplne reálna možnosť, že to všetko z večera do rána môže skončiť.

Lenže teraz, keď ľudia pochopili, že to s tou petíciou myslím vážne a zistili že sa už posielajú nejaké dopisy tak sa trocha zľakli a spomalilo sa podpisovanie petíciía. Na FB vidím že 99% ľudí dopisy len likuje, ale zdieľať ich majú pravdepodobne obavu. To znamená, že kým išlo len o petíciu a diskusie k nej sme všetci revolucionári, ale keď treba "pritlačiť" tak zaujmú vyčkávaciu taktiku. To je veľká škoda. Naše dve petície majú cca 6000 signatárov, názorovo príbuzné skupiny na FB ma jú cca 20 - 30 000 členov - už to je nepomer. teoreticky by nemal byť pronlém vyzbierať aspoň 15 - 20000 podpisov, ale ako sa zdá otvorené dopisy petície spomalili. 6000 signatárov, zieľani na FB cca 30 -40 a odoslaných dopisov možno 20. To zatiaľ nie je nič moc. snád sa ľudia ešte pridajú - ja pokračujem a viem, že ešte zopár ľudí, vrátane vas, je odhodlaných a pracujú...