Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

puma

/ #9 Re: Re: ešte 14.08.2014

2014-08-18 14:57

#6: - Re: ešte 14.08.2014 

 nuž... v podstate od sekretárky pána premiéra - odpovedala, že posúva moju prosbu priemiérovi, dnes mi odpovedala jedna redaktorka z českého mesačníka ďakujúc za informácie a že "nemyslíme si v redakci, že bychom stáli na straně tzv. spojenců a spolu s Vámi je nám jasné, že jsou USA, EU či NATO často služebníky neužitečnými, resp. přímo škodlivými." - takže to beriem ako pozitívnu reakciu. Ešte chcem osloviť Merkelovú, príp. toho reportéra, z toho amer. videa "Podraz jménem Obama", teda ak sa mi podarí vyselektovať jeho meno a ak sa dosť pochlapím s tou anglinou - ja si uvedomujem, že vlastne sú to smiešne kroky, že mašina je rozbehnutá a my sme asi bezmocné mäso na zomletie - pretože keď si dobre toto video pozriete, tak sme sa my všetci veľmi neskoro obadali a neviem neviem, či už nie je aj prineskoro, lebo politici a šéfovia sú asi dosť jednoznačne uzrozumení. ak inak nie, tak potom sa treba ešte skúsiť obrátiť na veľmi mladých politikov strán, ktoré sa chcú dostať do parlamentov, snáď toto by mohla byť schodnejšia cesta. No ale napriek všetkému ako sa zvykne hovorievať, radšej neskoro (protestovať), ako nikdy.

Ale inak, v podstate zatiaľ ticho - no, hovorím si, ešte je priskoro na ich odpovede, možno som sa ešte nedostala na rad a potom musia aj popremýšľať... ;))) ale fakt si nerobím ilúzie. Možno, ak na tie oslavy SNP by prišiel Putin a aj ten Porošenko, že by sa vedeli spolu rozprávať a to si mysslím, že nie Putin bude prekážkou...

No, takže zatiaľ toľkoto ...