Vyhlásenie k aktuálnej situácii v ECAV na Slovensku

zbabelec v dileme

/ #93 O co mi ide?

2014-07-03 12:35

O co mi ide? O pravdu !! A o to aby som napravil svoje chyby,za ktore sa skutocne hanbim. Ked som napisal ,ze napr.Brozman mal tu nehodu a sedel vo vazeni ,tak reakcie boli ,ze to nie je pravda. A teraz ,ked je to pravda ,tak znova je vsetko v poriadku. . To je to co hovorim ,ze ak je nejaka kauza a nemam dosadene mena ,tak je riesenie a pohlad na kauzu iny ,ak sa dosadia mena . Ja by som nikdy nevidel "druhu tvar" Brozmana a Sabola,keby nebola kauza Mokra Luka a z toho vyplyvajuca aj moja negativna uloha v nej . Sabola a Brozmana mi "vysvietili "Olejar so Stefanom. Keby tato kauza nebola ,tak som slepym nasledovnikom aj Sabola aj Brozmana. To co som zazil,som nechapal,a nevedel ci som v Bozej skupine a ci v diabolskej.To ze sa Brozman teraz priznal ,nic neznamena ,lebo ine ani nemohol urobit ,len sa priznat,lebo to bola zistitelna pravda!! Zacnem ho "brat" jedine v pripade ,ak sa bude tiez kajat zo skutkov ,ale to nielen v suvislosti s kauzou Mokra Luka. Je to predovsetkzm jeho problem a zodpovednost pred Bohom. On dostal velku sancu mat Pana Jezisa Krista za svojho Spasitela,a zial tragickou nehodou. Ale tuto sancu by nemal premrhat dalsimi krokmi. A ak ich urobil ,pokanie je na mieste .Viete on sa az teraz priznal ,a nie pred volbami ci starostu ,alebo dozorcu. Ako to nazvat ? Zavadzal? klamal? vyberte si.On bol mimoriadne uzitocny ,kym nemal funkcie , ale tie mu poskodili . No vzdy je cas pokania .
K prispevku J .Budaja -silna "kava " vyhrazka citaciou z Biblie. Hovorenie pravdy v skrytosti ,je ohovaranie . Nova definicia.Keby to nebola pravda ,tak je to ohovaranie . Co by sa zmenilo na tej pravde ,keby som sa ukazal ? Nic !! Len vidim ze chcete terc . Inak si to neviem vysvetlit .Tu sa vyklada Pismo -tak aby to pasovalo ,sije sa na mieru . Ja aj pri tejto prilezitosti verejne hovorim ,ze vedenie VD vyakzuje sposoby gangsterstva a gaunerstva . A toto si OBHAJIM kedykolvek!
Najviac dokazov mam vsak o praktickych krokoch Olejara a Stefana. Aj ked robili prespekulovane veci ,tak ze my sme im stadovite vsetko odsuhlasili ,su veci ,ktorym v pripade potreby sa neubrania ,aj ked tie konakty cez jedneho vysokopostaveneho cloveka su silne . Mam pocit ze ho povazuju za viac ako Boha.Oni su zapleteni aj v inych kauzach ,mysliac si ze su uz uzavrete .
Pytate sa co mne staci ? Len aby ukazali pokoru ,priznali sa k nepravostiam . To je cele ,a velmi jednoduche!
Vy vsetci svojim podpisom ste na jednej strane dali slucku z Marosovej hlavy prec a dali na hlavu fararky z Mokrej Luky,lebo vsetci pisete len ze je to peticia za Sefranku ,ale peticia ma aj ine body . Presne toto ste podpisanim tejto peticie urobili . Vam nejde o podstatu!!
Nakoniec ,z tych vasich prispevkov ,oslovil ma len jeden ,ze sa mam viac modlit ,a slubujem ze sa budem viac modlit .
Nepredpokladam ze sa uz viac ozvem, ,jedine ak by bolo nieco vynimocne . To tu nema vyznam rozoberat nic . Najdem iny sposob ako ukazat pravdu