Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Čo je pravda?!

/ #817 Re: LUW

2014-04-16 19:05

#2: LUW - LUW

Čo je pravda? Rodová rovnosť a rovnosť príležitostí? To je skutočná "pravda"? Ak toto je pravda, tak to kľudme podporujte ďalej a onedlho budete môcť vidieť ovocie toho všetkého v generáciách, ktoré budú nasledovať, len potom sa nečudujte, ak na ulici budete bežne stretať "manželské páry" rovnakého pohlavia, ktoré budú mať pri sebe dieťa... A výsledok toho? No to bude asi taký, že deti ak budú vyrastať v takýchto podmienkach, tak to deformuje ich celú osobnosť, čo sa prejaví na ich správaní nie len počas detstva, ale najmä v dospelosti a môžete si byť istý, že z takého dieťaťa ktoré za to nemôže, len ťažko môže vyrásť zdravá osobnosť a potom to bude vplývať na všetky sféry života tej konkrétnej osoby a aj celej spoločnosti a to nie len na Slovensku ale na celom svete. Už teraz je spoločnosť demoralizovaná a čo bude potom, ak nastane to, s čím my skutoční kresťania (a som presvedčený že nie len kresťania) nesúhlasíme....?! A potom ak to tak bude, si môžete naplno povedať: Ja som túto "pravdu" podporoval a tak mám zaslúžene to, čo som chcel....