►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄


Hosť

/ #440

2014-03-29 13:31

Predávať pôdu , cudzincom je neospraveditelny hriech , zrada ktorá sa neodpúšťa - NIKDY .
Pôda , zem nepatrí jednotlivým ľuďom , ale národu ktorý na území žije a ktorý ju ma právo a povinnosť OBHOSPODAROVAŤ a hlavne UCHOVÁVAŤ , BRÁNIŤ pre budúce naše SLOVENSKÉ generácie a BOJOVAŤ o ňu za akúkoľvek cenu , tak ako o ňu bojovali naši otcovia a dedovia. Zachovali ju a odovzdali nám ju naši predkovia , iba pre NÁS , tak aj mi musíme rodnú zem zachovať a odovzdať ju budúcim a iba NAŠIM . Pôda , rodná zem , čo dnes vlastníme je plna NAŠEJ krvi , keď sme bojovali , NÁŠHO potu , keď sme ťažko pracovali a radosti šťastia LÁSKY keď sme sa milovali . Áno boli zradcovia čo zradili , zapredanci čo predali - takí sú , boli aj budú všade. No oni tu budú iba koli nám aby NÁS skúšali a učili robiť správne , spravodlivé rozhodnutia v našom živote vo vyzve pre nás .Velmi veľa krát nás osud postaví pred osobnú skúšku , ktorú za nás nikto neurobí a kde sa nepodvadza , kde robíme rozhodnutia , ktoré nás buď posilnia , zoceľuju , dvíhajú hore , budujú nám svedomie a dušu a robia nás silnejšími alebo naopak , keď klesneme dole na úroveň zvieraťa . Uchovavajme a zveľaďujme si to čo ma cenu a čo je večne , čo si so sebou vezmeme keď budeme umierať a čo sa nedá vziať bez nášho vedomia a čo ma nenahraditeľnú cenu - morálka, česť vedomosti . To všetko môžeme IBA stratiť , stratiť vlastným pričinením . Je to len na NÁS a každý z nás si musí vybrať a rozhodnúť sa. V hre je naozaj veľa.