►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄


Hosť

/ #112

2014-03-10 00:00

Toto je asi zly sen, toto nemoze byt pravda! Uz je vsetko znicene, rozkradnute, zruinovane, tak hura, podme na tu najpodstatnejsiu podstatu ludskej existencie, na podu, prirodne zdroje, ved este to sa da spenazit! To nic, ze my, obycajni Slovaci musime jest dovazane grcy z EU,koho to tu trapi? Zijem vdaka Panu Bohu 70rokov, uz som si myslela ze ma nic nemoze prekvapit, no velmi som sa mylila.To nasa mudra vlada stale nie a nie pochopit, ze clovek je zivy z prace svojich ruk a ked nema vyrobne prostriedky, nema ako pracovat; je kopa nezamestnanych a kopa nezamestnatelnych ludi a namiesto relevantneho riesenia toto??? A to dnes bola debata prezidentskych kandidatov a z celej tej partie to vadilo len jednemu pritomnemu? Hanba! Pani Mezenska,vdaka za Vasu aktivitu, otvorte oci vsetkym Slovakom, toto sa nesmie stat! Ci uz sa slovenskym "oligarchom" mali ich majetok? Opat len hrabat a hrabat!!! Alebo kto je za takouto vlastizradou? Toto nesmieme dopustit! Slovaci,pocujete,ze nad Tatrou sa blyska a hromy divo biju?