Petícia za zmenu zákona pri trvalom vyraďovaní vozidiel z ev. DI


Hosť

/ #5 Re:

2014-02-17 15:06

#4: peter -

Nemate veru co zavidiet. Rovnake pocity pri protestoch som mal aj ja. Ponadavame si, zaskandujeme a zasa ideme dat hlas Goriliakom. A cim vacsi Goriliak, tym viac hlasov. My zrejme ako narod skutocne potrebujeme vodcu. Musi nad nami niekto stat a diktovat co mame robit. A mozno je to cele inak. Mozno sa generacia, ktora v strednom veku zazila socializmus nevie vymanit z ideologickych okov. Zial, vedie k tomu casto aj mladych, ktori este nechapu. Ked si vezmeme, ze nas je cca 5,5 miliona a len v statnej sprave robi 500.000 ludi, tak takmer kazda rodina ma v nej aspon jedneho zastupcu. Niektori maju rodiny + priatelov celu kopu aj za tych, co v statnej sprave nemaju nikoho. Potom je s niecim pohnut velmi tazke. Som zastancom priamej demokracie na svajc. sposob, ale obavam sa, ze este nas narod nedorastol pre nu, ak vobec niekedy dorastie. Verim, ze tato peticia nebude len vykrikom do tmy, ale ze sa vela ludi prebudi a namiesto toho aby si pokutne vybavili vozidlo na odpis, tak sa radsej zucastnia aktivne kampane. Aspon svojim podpisom. DZ