"Vedenie komory - zachráňte komoru, odstúpte, nekandidujte"


Hosť

/ #19 Re: Re: koho, to tá Lévyová mala v rade?

2014-01-20 11:51

#16: - Re: koho, to tá Lévyová mala v rade?

p. Lévyová bola štatutárom, takže všetko podpisovala ona, čo defacto znamená, že všetky kroky schvaľovala. To že tam bol projektový manažér je pravda, ten ale projekt pripravuje a realizuje, ale za celkovú realizáciu je zodpovedný štatutár, teda p. Lévyová. Je zrejmé že nepovie prečo bola odvolaná, ale ona to sama dobre vie..

Rada nie je v Bratislave, sú to ľudia, ktorí to robia zo svojho voľného času a za smiešnu odplatu, čo sa im ja osobne čudujem, avšak každá pomocná ruka je z vašej strany vítaná, roboty je v komore až až, preto ktokoľvek má chuť pracovať a niečo zlepšiť môže tak kedykoľvek urobiť. Najjednoduchšie je ale kritizovať a nerobiť nič. Typicky slovenské.

To že už od spustenia hodnotenia vzdelávania nefungoval a doteraz nefunguje systém tak ako má, no bývalá pani prezidentka sa tvárila a tvári že všetko bolo úplne v poriadku je zarážajúce. A teraz, keď sa niečo reálne robí preto, aby bol systém za ktorý ste zaplatili aj vy fungoval, máte pripomienky práve tí, ktorí ste už mali možnosť niečo urobiť, no vidíme dobre ako ste s tým naložili. Sedem rokov v čele komory bola dosť dlhá doba na to, aby pani prezidentka a jej projektový tím ukázali čo vedia, to sa im aj podarilo a preto je teraz fungovanie celej komory ohrozené. Good job....

A k tomu kráteniu financií, ministerstvo našlo chyby vo verejných obstarávaniach, ktoré boli realizované za p. prezidnetky Lévyovej. Všetky stanoviská k projektu a VO boli poslané načas, všetky podklady dodané, takže nezavádzajte. A ani sto návštev ministerstva by nepomohlo znížiť výšku pokuty z dôvodu porušenia podmienok na strane príjmateľa, teda komory a na druhej strane ak chce mať sestry a komoru ministerstvo v hrsti, bolo potrebné im priškrtiť kohútik a dôvod im na to dala práve pani Lévyová. Možno to nerobila úmyselne, ale tak či tak dôsledok je jasný..