Petícia proti zavedeniu daňových licencií, tzv. „dane zo straty“


Hosť

/ #202

2013-12-23 15:33

Dufam .ze im to neprejde ak ano pojdem podnikat zo Slovenska pan Fico sa urcite potesi dalsim piatym nezamestnanim ktory vzniknu konkurzom mojej spolocnosti. Myslim ze cel eu a zvratena politika socialnych vlad je dalsim holokaustom europe. Naozaj sme unaveny mi mladi podnikatelia chrbtica ekonomiky ako ho orievala na aktivnych ludi Teacherova, do tejto krajiny mam porodit svoje deti? Mam podnikat v krajine kde ma likviduju ako snaziveho

podpodnikatela? Nikdy som nebrala od statu podporu ani som nebola nezamestnana nepomohol mi v nicom tento stat a vlada ale jebu sa do vzetkeho od mojho biznisu az po to ako a kde ma. Deti posledny zakon o ochrane deti ma najviac vytocil az tak z som sa rozhodla ze nase deti bdu vyrastat v inej krajine slovaci si zasluzia vypit vsetky istoty smeru a dufam ze ich smer rozhodnutia natolko dostanu na dno ze vyhodia telku z okna zacnu mysliet hlavou a pojdu v masach na hrad ak tu este nekto dovtedy budemam ppocit ze slovaci zabudli na zlociny komunizmu a doba kedy uz nebude moct obcan prekrocit hranice bezpecne sa opet blizi alebo si vseci myslite ze ficovedlhy zaplatia obcania na socialne podpore?