Petícia proti zavedeniu daňových licencií, tzv. „dane zo straty“

Slušný podnikateľ

/ #127 Odpoveď

2013-12-03 22:28

Máte pravdu vadia mi ale zatiaľ všetky vlády,ktoré tu len kradli a kradnú.Mám len dva návrhy a jeden už mnohí vykonali.
Ako prvé by som bol za to aby sme vyhodili z práce všetkých Ficovoličov a to druhé ktoré už mnohí vykonali odísť z tejto skorumpovanej krajiny.Ešte že ako podnikatelia môžeme cestovať ale títo komunisti nám zachvíľu aj to zakážu ako do 1989 roku.Oni potrebujú pre Nemeckých kolonizátorov otrokov z podradnejšej rasi Slovanov.Ľudia zobuďme sa a začnime konať.Nikdy sa títo nenažranci nenaučia gazdovať veď oni si nikdy svojich voličov nevyhodia z úradov preto som už raz povedal pokiaľ budú mať paraziti na štátnom rozpočte prístup ku voľbám potom vždy tu budeme mať takéto vlády.Ja podnikám 23rokov vždy som platil dane,veril som dodnes že bude lepšie a zamestnávam dosť ľudí,vybudoval som serióznu spoločnosť ale určite mi nebude ľúto keď odtiaľto z mojej rodnej krajiny budem musieť odísť lebo ja sa vykorisťovať červenoarmejcami nedám.Seriózne budem podnikať aj v zahraničí alebo pracovať.A pritom mám už 51rokov,rodinu a nebojím sa. "Zbohom" toho vy neuznávate Ficomani koministi a ďalší zlodeji.