Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

mama

/ #86

2013-10-21 13:38

Bola som zdesená, keď som si pani Pietruchovú vyhľadala na nete. Samozrejme, že nikto nemá právo nikomu uberať zo slobody, ani nikoho diskriminovať. Ale postoje tejto a iných osôb diskriminujú a nabádajú k diskriminácií rodín, manželstva, detí prijatých z lásky. Uráža všetkých veriacich - pretože všetci sme u nej iba fanatici. Mala by si láskavo uvedomiť, že ľudia sú veriaci alebo neveriaci. Pracovať na takom vysokom poste a nevedieť, že väčšina Slovákov je veriacich, hovorí o tom, ako málo nás táto pani pozná. Pozrela som si jej vyjadrenia a stále v nich omiela niečo o zahraničí, USA atď. Slovenská republika by ju možno malá ponúknuť iným krajinám, pretože je očividné, že o svojej vlasti a rodákoch nemá ani páru. A pochybujem, že okrem dobre plateného teplého miesta má záujem vôbec o niečo slovenské.
Dočítala som sa, že má tri deti. Aj ja mám tri deti a prepadla by som sa pod zem od hanby, ak by som písala a presadzovala jej názory a moje deti by si to raz prečítali. Neviem, ako by som im vysvetlila napríklad to, že bojujem za práva žien presadzovaním potratov - "Milé moje deti, bojujem za to, aby som mala právo vás zabiť! Chcem všetkým mužov a ženy pripraviť o zodpovednosť za svoje činy." ????
Pani Pietruchová, zobuďte sa - ste na Slovensku, nie v Nemecku ani v USA.