PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

Martin
Hosť

/ #3

2013-09-18 19:26

Prepáčte ja vážne po týchto odkazoch začínam ľutovať že osm nejakú petíciu podpísal. Začalo sa to tým, aby sme sa vzorpeli proti nejakej juvilejnej justícií o ktorej vlastne nič nevieme. Táto požiadavka znela vlastne celkom rozumne. Ale končí sa to zase fanatizujúcimi rečami o tom ako sa nám homosexuáli snažia ukradnúť deti, o tom ako náše deti budú v škole preučovať na homosexuálov.. Nehnevajte sa na mňa ale toto sú rovnaký ľudia ako vy. Narodili sa v tradičnej rodine rovnako ako vy, a neviem prečo by sme ich mali takto hromadne očierňovať.
Samozrejme je v poriadku byť ostražitý pred novými vecami, ale treba hlavne preverovať a byť súdny.. inak hrozí to o čo vlastne už ide tejto petícií, teda vybrať si obetného baránka, pričom okolo nás sú oveľa podstatnejšie problémy ako sexualizácia médií, vysoká rozvodovosť, malá početnosť detí v rodinách a ekonomická neschoponosť mladých rodín osamostatniť sa.
Všetkým, ktorý podpísali túto petíciu by som len rád odkázal, aby preverovali a nenechali sa ovládať strachom.