Zrušenie stop stavu pre výrobcov OZE v distribúciach
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zrušenie stop stavu pre výrobcov OZE v distribúciach.
|
Hosť |
#12014-07-07 06:43Naša spoločnosť podniká vo veľkej miere v oblasti OZE (realizácia MVE, kogenerácia, atď) a stop stav značne obmedzuje naše aktivity. |
|
| |
|
svedomie |
#2 Re: BUDICEK2014-07-24 12:09Tak navrhnite technologiu, ktora nebude zavisla na dotovanych vykupnych cenach. Je mnoho moznosti ako podporit inovatorov ktori su toho schopni len ich stat nedotuje ako Vase podnikanie. Ak sa nedokazete uzivit bez dotacii na ktore sa Vam maju skladat obcania SR nemate narok podnikat - ste ako ti co cakaju pred kostolom s natiahnutou rukou. Vela uspechov vo vyskume.. |
|
| |
|
Hosť |
#3 Re: Re: BUDICEK2014-07-25 06:25pod podnikaním v OZE som mal na mysly, výrobu a dodávku zariadení využívajúcich OZE a keďže trvá stop stav, odbyt je minimálny, tak z čoho máme skúmať a zlepšovať? keď nie je možné sa pripojiť,nie je odbyt, nie sú financie na výskum... |
|
| |
|
Hosť |
#4 Re: Re: BUDICEK2014-07-31 07:20Tak preco sa potom obcania kazdy mesiac a to vsetci do jedneho skladaju na vyrobu atomovej energie, preco su dotacie do polnohospodarstva a inych odvetvi, nemyslim ze to je len problem OZE ale celkovo dotacii aj do inych odvetvi. Ano zrusme dotacie ale do vsetkych odvetvi a potom uvidime realne ceny za energie, ine produkty ako su potraviny atd. Podpora OZE je momentalne na hranici investicnych moznosti. Ak sa Vam zda navratnost investicii 10-12 rokov ako lukrativna, tak si vymente miesto s polnohospodarmi. |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.