PETÍCIA PROTI PLÁNOVANEJ VÝSTAVBE BYTOVÉHO DOMU NA SVRČEJ ULICI
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI PLÁNOVANEJ VÝSTAVBE BYTOVÉHO DOMU NA SVRČEJ ULICI.
|
Hosť |
#12014-06-03 12:34Dobrý deň, Chcela by som upozorniť hlavne na chýbajúcu infraštruktúru v mieste výstavby. Pre peších je priľahlá križovatka nebezpečná z dôvodu chýbajúceho chodíka a značenia. Takisto musím upozorniť na fakt, že postaviť pri malopodlažnej zástavbe vysokú budovu je nielen proti súčasnej legislatíve ale aj proti zdravému rozumu a akekoľvek estetike. Zvlášť bezohľadné je poptaviť túto budovu pri škole pre slabozraké deti, kde vysoká premávka môže byť pre tieto deti nebezpečná. |
|
| |
|
Hosť |
#2 Re:2014-06-04 06:27Dobrý deň, Ďakujeme Vám za Vašu podporu! |
|
| |
|
Hosť |
#32014-06-30 16:36Myslím, že ziskz developerov sú prednejšie ako život občanov Bratislavy ( a žial nie len Bratislavy). Všetci máme právo na priestor na žitie!!! |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.