Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR.
![]() Anonymous |
#12014-04-26 10:40Nechceme tu cudzie vojská, nechceme byť základňou pre jednotky NATO! |
|
| |
|
Hosť |
#22014-04-26 11:48je potrebná, aby nám tu nezostali na večné časy |
|
| |
|
Hosť |
#32014-04-26 13:05túto petíciu založil nejaký debil, ktorý ešte dodnes nezistil, že sme vstúpili do NATO, aké výhody a aké záväzky nám z toho plynú. |
|
| |
|
Anonymous |
#42014-04-26 15:39Je mi trápne, no čistým dušiam je asi potrebné pripomenúť drobný fakt: Slovensko/Československo ako štátny útvar nikdy nevzniklo vnútornou silu národa/národov, t.j. nevybojovalo, neuhájilo si svoje hranice ale vždy účelovo vzniklo - zaniklo - vzniklo - zaniklo - vzniklo z vôle veľmocí a vždy iba do času, dokiaľ veľmociam vyhovoval v daný okamih trvajúci stav. Slovenský/Český národ nikdy nevystúpil relevantným spôsobom aby tento stav zmenil. Na rozdiel od iných aj menších národov ktoré desaťročia za cenu mnohých obetí vedú ozbrojený boj za svoje uznanie a vydobitie si svojho územia. Trebárs námatkou, taký Íri alebo Baskovia by mali čo europskym "demokraciám" pripomenúť. Preto táto petícia mi príde taká detsky, čistá, naivná, no bohužiaľ úplne ignorujúca dejiny a stav sveta. |
|
| |
|
Hosť |
#52014-04-27 21:39Národ, ktorý neinvestuje do vlastných vojakov, donútia živiť cudziu armádu. To preto museli odísť sovietski vojaci, aby teraz prišli americké vojská? |
|
| |
|
Hosť |
#6 Re:2014-04-27 21:44 |
|
| |
|
Hosť |
#72014-04-28 08:37Je to správna a opodstatnená vec! My Slováci a Slovania nemáme dôvod bojovať za Americké ekonomické záujmy! |
|
| |
|
Realista |
#8 Re: Slovania to je vtip ?2014-04-28 13:29
To je vtip ? Až sa začne EU a NATO rozpdať .. Putin si už mapu prekreslí tak aby nemal po boku krajiny ktoré jeho valsť celé storočia zrádzali ... Na tie Slovanské idelái ste mali myslieť v 1.sv , 2.sv , vojne dnes je už dosť neskoro ... |
|
| |
|
Hosť |
#92014-04-28 15:51Cudzie vojská na našom území nemajú čo robiť |
|
| |
|
Hosť |
#102014-04-28 17:25no fuckin way |
|
| |
|
Hosť |
#11 Re: Re: Slovania to je vtip ?2014-04-28 17:34#8: Realista - Re: Slovania to je vtip ? Jasne keď tam bol kamarat stalin individua ktore za nim nasledovali .. vtedy by nam ako slovanom bolo krásne spolu. Uvedom sa trochu čo rozprávaš. Amerika len vykorisťuje ostatné štáty. |
|
| |
|
Hosť |
#122014-04-28 17:47USA ako aj jeho vazal a protektorát EU sú zdegenerované a neľudské impéria rútiace sa do priepasti a ak sa nespamätáme stiahnu nás zo sebou preto je okamžité vystúpenie zo zločineckých syndikátov ako EU a NATO doslova otázkou života a smrti pre Slovensko .Idú Eurovolby myslite nato.A ak ich tých zločincov sem raz vpustíme nezbavíme sa ich minimálne 20 rokov ako predtým Sovietov! |
|
| |
|
Hosť |
#132014-04-28 18:03Už žiadne cudzie vojská na území SR !!! |
|
| |
|
Hosť |
#142014-04-28 18:23Slováci nemáme dôvod bojovať za Americké ekonomické záujmy! |
|
| |
|
Hosť |
#15 Nesrandujte2014-04-28 18:26Vojaci cudzích armád štátov NATO sú tu stále a pravidelne. Keby petícia bola napísaná ináč, tak podpíšem... Takto je to je hlúposť.... |
|
| |
|
Hosť |
#162014-04-28 19:26Niet čo komentovať. Je to jasné a samozrejmé. |
|
| |
|
Hosť |
#172014-04-28 19:56Určite nie som za vstup cudzích vojsk na územie našej krajiny. Nechajte našu krajine voľne dýchať! Ďakujem! |
|
| |
|
Hosť |
#182014-04-28 20:34Ziadne vojska ani NATO a ani ziadne ine... nech si pan minister nemysli, ze ludia budu stale na chvoste pri rozhodovani dolezitych veci... iba jedinykrat su ludia potrebni a to STALE pri volbach... Pan minister nech vas v ziadnom pripade nenapadne tu pozyvat niejake vojska.. v opacnom pripade padnete ako gate.... mame skusenosti z minulosti, a potom sme ich zivili 30 rokov... STACILO... |
|
| |
|
Hosť |
#192014-04-28 20:42Na našom území Slovenskej republiky nemajú čo hľadať vojaci armád cudzích štátov ani vojenských paktov. Zvlášť je neprípustná prítomnosť vojakov USA a NATO, ktorí pod zámienkou ochrany SR prichádzajú vlastne pbrániť záujmy nadnárodného kapitálu západu a svoju novú kolóniu - Slovensko. |
|
| |
|
Hosť |
#20 Re: Nesrandujte2014-04-28 21:39Mám rád kreténov ako si Ty... plné papule hlienov a žlče v krčme nad skysnutým pivom, ale preto aby sa mal lepšie nie je ochotný ani len pohnúť prstom. Veď lepšie a hlavne bezpečnejšie je držať papuľu a krok, že?!!! Maximálne tak mať silné reči po pár pivách a pár vodkách v zasmradenej krčme, ale keď príde na lámanie chleba tak skutek utek. Niet sa čo čudovať, že sme tam kde sme.... vďaka pokryteckým zbabelcom ako si Ty. SLÁVA HRDINOM!!! SLÁVA RUSKU!!!
|
|
| |
|
Hosť |
#212014-04-28 21:52Žiadne cudzie vojská zločineckej organizácie NATO nemajú čo hľadať na našom území!!! |
|
| |
|
Hosť |
#222014-04-28 22:03som proti vstupu akéhokoľvek vojska !!! |
|
| |
|
Hosť |
#232014-04-28 22:05Som proti vstupu cudzích vojsk na územie SR! Irena Rosnerova |
|
| |
|
Hosť |
#242014-04-28 22:14Opakujem, som proti vstupu cudzích vojsk na územie SR. Irena Rosnerova |
|
| |
|
David.C |
#25 Re:2014-04-28 22:24Ak máme bojovať za niečo alebo pro nikomu je to na nás nie na anglosaských vojakoch,nie na Nemeckých vojakoch ani na Ruských....alebo čo si tým chcel povedať že vojny vnútorné či vonkajšie majú za nás vybojovať iný?:)Jednoznačné "nie " cudzím vojakom nech sú odkialkolvek...žiadne cudzie radary a základne.....s NATO nás oklamali nie je to obranný pakt ale útočný...alebo bránime napr. v Afganistane suverenitu SLovenska?:) Cudzie nechceme a svoje si nedáme to už riekol Samo Chalupka v diele "Mor Ho" a ja s ním súhlasím....a na to nepotrebujeme NATO,ani cudzích vojakov u nás, či cudzie radary a základne..... |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.
