►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií ►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄.


Hosť

#901

2014-06-14 11:38

Moj nazor:uplne orabovat slovensky narod a nasledne ho zotrocit,postupne vyhladit.Strategicke podniky uz maju(za pomoci domacich zradcov),este podu,ktora bude este viac strategicka(so zvacsovanim populacie) a Slovaci budu otroci vo vlastnej krajine,kedze nebudu mat nic.A k zaniku naroda je uz iba krocik...

Hosť

#902

2014-06-15 10:10

Ďakujem, že niekoho napadlo zorganizovanie petície. Zmeniť zákon o možnosti rozpredať pôdu zahraničným firmám považujem za prvý krok. Druhým krokom musí byť prijatie zákona o zrušení kúpnych zmlúv zahraničným firmám a jednotlivcom. Slovenská pôda patrí Slovákom.
slovák

#903 Re:

2014-06-18 18:48

#326: -

Podme do ulíc ludia a zosadme tých zlodejov z trónu! Ja nevidím inú možnosť. Po tomto vládnom období nastane dalšie a to na 95% zasa vyhrá Fico. Pretože je tu kopa slepích ľudí, kt. ho dookola budú voliť. Pokiaľ viem sú to hlavne dôchodcovia- aspoň v mojom okolí. Musíme to vziať do vlastných rúk.

 


Hosť

#904

2014-06-20 16:33

zlodeji

Hosť

#907

2014-07-17 07:21

Všetci voliči by si mali jasne a s plnou zodpovednosťou uvedomiť, že politici sú tvorcami kvality ich životov a sú obrazom ich duše a vedomostí, za predpokladu, že "nevolia" pod hlavňami samopalov. Ak volia pod hlavňami samopalov, mandát je neplatný a ide o neskrývaný fašizmus najhrubšieho zrna.
Volič má neodňateľné právo, zodpovednost a povinnosť mandát kedykoľvek odňať, keď zistí, že bol mandát zneužitý, spreneverený alebo nerešpektovaný.
Ja som mandát nikomu neodovzdal už 25 rokov - a dobre som urobil, lebo nebolo komu a žiaľ dlho ešte nebude komu.
Tí, ktorí volia "menšie zlo", by si mali uvedomiť, že rozdiel medzi malým a veľkým zlom je v tom, že veľké zlo dostalo mandát a tento mu nebol včas odňatý.
Voliť alebo nevoliť je naše rovnocenné právo. Ak volič uvážlivo nevolí, je to jediný spôsob, ktorým regulérne, pokojne a jasne dáva na javo, že nenachádza kandidáta, ktorému by dal svoj mandát. Je to absolútne regulérne a je logickou povinnosťou to vo vyhodnotení volieb plne rešpektovať tak ako "áno" či "nie".
Nech si EÚ predáva a kupuje čo chce okrem ľudí, práva, štátnosti a štátov, meny, pôdy, nehnuteľností, nerastného bohatstva a identity a kultúry národov a jednotlivcov. Za súčasný stav by mali byť zodpovední politici súdení a to jednak tí, ktorí toto spôsobili svojimi podpismi, ale rovnako aj tí, ktorí do dnešného dňa takúto zmluvu nezmenili alebo nevypovedali. Je to jasný útok na podstatu našej štátnosti a na našu existenciu, slobodu, svojbytnosť, kultúru, ktoré sú bez vlastnej pôdy nemožné. Pôda srdce sú najväčšie bohatstvá.

Hosť

#908

2014-08-16 20:34

Ospravedlnujem sa, ak som tuto peticiu teraz podpisala druhykrat.

Hosť

#909

2014-08-18 20:31

Uz som komentoval,ani obraz ani zvuk ba ani ciarka...Neviem ci ide ocele Slovensko alebo len par gruntov na Slovensku.Zatial to viac komentovat nechcem.

Hosť

#910

2014-08-27 18:51

som plne zato čo chce tato peticia.
sme piati farmari a stretame sa už realne v okoli nas ako sa kšeftuje s pôdou. treba to zastaviť. ked nie s inneho dôvodu. tak aspoň k ucte našich otcov a dedov.

Hosť

#911

2014-08-27 20:01

SULASIM S PETICIOU

Hosť

#912

2014-08-28 10:16

Na Slovensku sa nikdy nic nezmeni pokial ludia nic neurobia .Vsetko co nasa vlada robi slovaci respektuju .Male mnozstvo ludi protestuje tak preto sa vlade Slovenska dari vo vsetkom nech tam je na cele hoc kto.Pokial Slovaci vsetci jednotne nepojdu do ulic nikdy sa nic nezmeni.Musi byt jednota a potom sa nieco da riesit.Tak sa zobudte ludia.

vierona

#913 zem nasich otcov a dedov!!

2014-08-31 06:36

Zem nema byt predmetom podnikania !!Je to horsie ako druzstva tie boli na ulachcenie prace na poli!Len blazon toto dokaze co nasa predajna vlada a p.Jahnatek !!


Anonymous

#914

2014-09-05 15:36

Podporte sami seba, aby ste nezili v klamstve a Vase deti a deti Vasich deti... Pan Boh bol na zaciatku jeden a nema schozofreniu a nesiel na dovolenku, lebo uz mal vsetkeho dost. Je bol a bude jeden, prestante sa pre svoje dobro klaniat jak hlupaci ludom, ved urazate pana Boha.
mako03

#915

2014-09-08 08:46

Preco by sa nemala predavat? To by uz bolo aby mi niekto prikazoval komu predam moj pozemok. Urcite radsej predam zahradu nemcovi, ci pakistancovi za dobru cenu ako slovakovi za 1/10. 

mako03

#916 Re:

2014-09-08 08:50

#902: -  

 Poda tak ako vsetok hnutelny i nehnutelny majetok ma patrit tomu kto na to ma. Ved predsa ak niekto chce predat kus pozemku tak to preda tomu kto ponukne najviac a je jedno ci to je mongol, alebo nemec. Alebo ty predas iba slovakovi aj ked ti ponukne 1/10 z toho co by ti dal napr. anglican???? 

mako03

#917

2014-09-08 08:52

Prave cela tato peticia smeruje k ozobracovaniu naroda, lebo podu co by sme mohli predat zahranicnemu investorovi za slusne peniaze predame domacemu spekulantovi za 1/10 ceny. Toto je spravne podla vas?????????????

sunar

#918 Re:

2014-11-05 06:31

#917: mako03 -  

 Ano, co je doma to sa pocita ty -investor-


Hosť

#919

2014-11-07 13:40

Celkom jasne, nie je co dodat. Slovensko Slovenom !
sunar

#920

2014-11-11 14:35

fuj chlapci, nieco tu smrdi priznajte sa :)


Hosť

#921

2015-02-08 10:11

Proti illuminatom treba bojovať
M168

#922

2015-03-12 16:49

Domnievam sa že rozhodnutie o predaji pôdy cudzincom by som klasifikoval ako VLASTIZRADU ! Podobne ako výmenu Slovenskej koruny za podivné € !!!


Hosť

#923

2015-03-14 22:44

Súhlasím z petičným výborom a obsahom petície za záchranu slovenskej pôdy.
Jozef Varga
Košice

Hosť

#924

2015-03-30 11:53

Takú dôležitú otázku vlastníctva Slovenskej pôdy bolo potrebné zo strany vládnych činiteľov riešiť nanajvýš prezieravo ! čo sa však doposiaľ nestalo !



Hosť

#925

2015-05-29 08:01

Preto, že ide o správnu vec. Zároveň by som odporúčal organizovať aj PETÍCIU ZA ZÁCHRANU NERASTNÉHO BOHATSTVA SR. Dôvod? Príklady z ložísk uránu (Košice-Jahodná), zlata (Kremnica-Šturec, Banská Hodruša, Detva-Biely vrch), mastenca (Gemerská Poloma) ukazujú, že nerastné bohatstvo SR je bohatstvom bezcenným, pretože Banský zákon neumožňuje oceňovanie výhradných ložísk tvoriacich nerastné bohatstvo SR. Z tohoto dôvodu SR nevlastní ani jedinú akciu v akciových spoločnostiach ťažiacich výhradné (štátne) ložiská. (Viď aj moje blogy v Pravde pod zn. milant).