Petícia proti zavedeniu plateného parkovania na sídlisku Solinky

Petícia proti zavedeniu plateného parkovania na sídlisku Solinky / Oznamy / poďakovanie / Komentáre


Hosť

#1

2014-03-04 19:12

čo z toho, že sa budú robiť nové plochy, keď na niektorých ďalších miestach ich vybudovanie nedovolia policajti z dopravného inšpektorátu a tak za pár rokov budeme v situácii, že už nebude kde spraviť nové miesta - a sme tam kde sme boli
spraví sa tento rok 100 a za pár rokov pri počte 200-300 už dosiahneme pomyselný (nie reálny) strop

Hosť

#2

2014-03-04 19:15

Naopak, naše poďakovanie patrí Vám dvom, ktorí ste rozbehli túto akciu a doviedli ste ju do pre nás úspešného a prijateľného riešenia.

Hosť

#3

2014-03-06 08:56

Kde najdem tu diskusiu?

Slavomír Fačkovec

#4 Re:

2014-03-06 14:17

#3: -

Mapka s vyznačenými plánovanými parkovacími miestami sa nachádza u poslancov za Solinky.
Kontakty na poslancov:
Jozef Badžgoň, predseda     jozef.badzgon@zilina-solinky.sk
Mgr .Ladislav Čellár    ladislav.cellar@zilina-solinky.sk  ,   info@cellar.eu
Možnosť oboznámiť sa s mapou je aj na stretnutí poslancov za Solinky s občanmi, ktoré sa koná každý prvý utorok v mesiaci o 17:00 v základnej škole Gaštanová.
http://www.zilina-solinky.sk/

MM

#5 Re: Re:

2014-04-02 14:39

#4: Slavomír Fačkovec - Re:

mapka tam je, v biednom stave ale vďaka aj za to.

Verejné obstarávanie je vyhlásené (https://www.uvo.gov.sk/evestnik/-/vestnik/235502) - už som videl kadečo, ale takto haluzne pripravené súťažné podklady asi ešte nie. Snaha je vidno a cení sa, ale ako sa hovorí iniciatívny "oný" je horší ako triedny nepriateľ.  Som zvedavá čo z tohto vzíde, ale mám reálne obavy...


Hosť

#6

2014-04-23 05:41

V princípe máte pravdu. Solinkári si už v daniach parkovacie miesta dávno zaplatili. Lenže realita je taká,že teraz nebudú parkovacie miesta ani neplatené,ani platené ,teda nebudú v tomto volebnom období úplne žiadne. A to je jediný reálny výsledok Vašej petície. CHceli sme toto? S pozdr. Š. Kráľ