Peticia proti vyrubu na Kolibe

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Peticia proti vyrubu na Kolibe.

ema

#51 Re:

2014-02-20 08:53

#9: -

Áno, to by bolo dobré riešenie problému.


Hosť

#52

2014-02-20 13:31

Podporujem kazdy boj za spravodlivost a hlavne tam, kde nas sklamali ti, ktorym sme vo volbach dali svoj hlas.

Hosť

#53

2014-02-22 15:22

Súhlasím s petíciou, treba zastaviť tých, ktorí si myslia, že sú nadľudia a môžu robiť všetko a hlavne aby boli vinníci potrestaní - samozrejme že nebudú všetko sa zametie pod koberec
spolu-autor

#54 Re:

2014-02-22 21:53

#53: -

Kto a ako bude zametat, zalezi len na nas...

Fero z Blavy

#55 Re: Pre pamäť

2014-02-24 09:32

#44: ORRO - Pre pamäť

Ministerskí a štátni úradníci v médiách rečnili, ako tento výrub lesa na Kolibe preskúmajú a potrestajú. A v skutočnosti pracujú na tom, ako uvedené protiprávne konanie zlegalizovať, aby sa na týchto pozemkoch mohlo stavať.

A povedzme si na rovinu, výrub lesa by si nikdo nedovolil vykonať, keby nemal tichý súhlas politikov a oligarchov.

 

 

 

 

 


Hosť

#56

2014-02-25 07:15

Na Kolibe a Železnej studničke Mestské lesy doslova drancujú prírodu. Vytínajú stromy, chodníky a lesné cesty rozrývajú neprijateľným spôsobom. Miesto toho aby sa o prírodu starali oni ju len využívajú a zneužívajú.

Hosť

#57

2014-02-27 06:58

bol by som rad keby sa Bratislava rozsiruje a zvacsuje a nie zahustovalo "centrum".

Hosť

#58 koliba

2014-02-27 07:00

zachvilu ani nebudeme mat kam ist na prechadzku do lesa.

Hosť

#59

2014-03-02 20:44

Fuck off all! Three

Hosť

#60

2014-03-05 12:00

Súhlasím s protestom proti výrubu stromov na Kolibe. Od toho, ako bude vláda, polícia, súdy a ďalšie kompetentné orgány (ne)reagovať sa znova ukáže ako je Slovensko (ne)demokratický a (bez)právny štát. P. Martinick,ý BA

Hosť

#61

2014-03-06 09:15

Historicky sa neurobil PORIADOK na začiatku po r. 1989 a ani po vyhlásení samostatnosti SR, a preto to všetko este dlho potrvá - možno 1-2 generácie, ktoré ale budú akého gender??-ale to už je iná téma...

Hosť

#62

2014-03-17 12:56

Lesy su plucami nasej krajiny. Ani vtedy by sme si ich nevedeli docenit, ked by do ceny kazdeho stromu boli spravodlivo zaratane zlozky 1)cena agregatu na vyrobu kyslika 2)cena zvlhcovaca a cistica vzduchu od exhalatov, 3)cena tlmica hluku, 4)cena spotrebica rozlozenych organickych latok, 5)cena regulatora vlhkosti pody, 6)cena tazko nahraditelneho krajinneho estetickeho prvku. Uz teraz sa mi suma driape cez milion eur a to sa kamsi stratila judasska cena podlo zradzaneho zeleneho priatela (len si spomente na verse Hviezdoslava)!

Hosť

#63

2014-03-23 11:13

Dúfam,že petícia komnečne pomôže zachrániť les.

Hosť

#64

2014-03-23 15:56

rkadlo stavu Slovenska,

Hosť

#65

2014-03-31 10:31

Plne podporujem túto petéciu.
Je to nehorázne , čo robia ľudia ktorí si myslia o sebe , že všetko môžu.
ORRO

#66

2014-04-10 21:18

V Ý Z V A
Vážení spolubojovníci , podporovatelia protestu proti výrubu lesov na Kolibe , vážení členovia občianskeho združenia Za lepšiu Kolibu, sympatizanti ako aj všetci vážení občania , ktorým nie je jedno čo sa deje v našej vlasti......
1) Ako občianske združenie existujeme od 15.01.2014, kedy sme vznikli na ustanovujúcej schôdzi a je nás k dnešnému dňu 28 zakladajúcich členov
2) Zorganizovali sme riadne právne posúdenie udalostí na základe vyžiadaných informácii od všetkých dotknutých orgánov a čo je najdôležitejšie podnikli sme všetky potrebné právne kroky k prešetreniu brutálneho výrubu kolibských lesov . Právne zastúpenie nášho združenia konalo a všetky potrebné podania sú podané!
3) Po určitých administratívnych „komplikáciách“ máme oficiálne schválené stanovy, máme pridelené oficiálne IČO a od dnešného dňa máme aj oficiálny bankový účet. Kedže našou náplňou práce je boj proti netransparentnosti, proti zneužívaniu právomocí verejných činiteľov a z nich sa odvíjajúcich korupčných škandálikov a škandálov, nedalo sa postupovať ináč a s verejným vyhlásením o finančnú podporu sme museli čakať až do doby otvorenia nášho oficiálneho bankového účtu
(nakoľko naše občianske združenie ZA LEPŠIU KOLIBU musí byť vzorom v transparentnosti pre tých, proti ktorým protestne dvíhame náš hlas).
4) Preto až teraz môžeme osloviť všetkých tých, ktorí nám ponúkali a neustále ponúkajú pomoc, mnohí radami, skúsenosťami, ale mnohí aj prísľubom finančnej pomoci bez ktorej by nebolo možné profesionálne úspešné riešenie udalostí na Kolibe.
5) A preto až teraz sa môžeme obrátiť na Vás všetkých, ktorí si uvedomujete, že bez finančného krytia našich protestných aktivít by bol výsledok našeho spoločného snaženia nulový.
6) Takže aj preto sa obraciame na všetkých neľahostajných s prosbou o dobrovoľný finančný príspevok v akejkoľvek vami zvolenej výške :
Názov účtu : ZA LEPŠIU KOLIBU
Číslo účtu: 2900573727/ 8330
7) Zozbierané finančné prostriedky budú použité na úhradu už pre nás zrealizovaných právnych služieb podľa bodu 2). Doterajšie náklady na založenie o.z. predstavujú čiastku cca 300.- € ( hradené prípravným výborom), neuhradené záväzky t.č. sú na úrovni 1250.- € a predpoklad budúcich výdajov zhruba odhadujeme na 1 000.- až 1 500.- € v závislosti od vývoja právneho stavu.


Všetkým prispievateľom vopred ďakuje predsedníctvo občianskeho združenia ZA LEPŠIU KOLIBU, v zastúpení Ondrej ROHOŇ, st.
predseda O.Z. 0903216595, rohon.ondrej@gmail.com

Hosť

#67

2014-04-23 08:29

Podnikateľský záujem nemôžeme povyšovať nad záujem obyvateľov a nad udržiavanie zdravého životného prostredia.

Hosť

#68

2014-04-26 15:37

Bojím sa ísť na tie miesta. Posledných desať rokov to bolo miesto kde som si často zašiel nadýchať sa vzduchu, užiť si zelene. Keď mi susedia zvestovali čo sa udialo, stratil som odvahu čo i len zájsť sa tam pozrieť. Priatelia mi to verne opísali a za takéto činy schvaľujem trest smti.

Hosť

#69 Zastavme barbarov. Popraviť!

2014-04-26 15:39

Bojím sa ísť na tie miesta. Posledných desať rokov to bolo miesto kde som si často zašiel nadýchať sa vzduchu, užiť si zelene. Keď mi susedia zvestovali čo sa udialo, stratil som odvahu čo i len zájsť sa tam pozrieť. Priatelia mi to verne opísali a... za takéto činy schvaľujem trest smti.

Hosť

#70

2014-04-26 18:10

Opakujte ju pre tých, ktorí dnes nemali čas..., nie

Hosť

#71

2014-07-19 20:59

Na vedúcich pozíciách štátneho podniku Lesy Slovenskej republiky MUSIA pracovať EKOLÓGOVIA!!!