Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno.


Hosť

#1626 Re:

2013-11-20 18:25

#1: -

To neprimerane choré súdnictvo môže zastaviť len nová ústava. ZÁKLADNÝ ZÁKON. A novú ústavu musí schváliť nový parlament a nie MAFIA NRSR

etush

#1627 Re:

2013-11-20 19:37

#1: -

hanba statu,toto neni normalne taky co zabije tolko dostane :) chore


Hosť

#1628

2013-11-20 19:39

mlady si to nezasluzi, urobil chybu ale ktovie co sa tam odohralo ked takto reagoval.


Hosť

#1629

2013-11-20 20:20

8 rokov tomu frackovi za to vsetko co navyvadzal (nie len rozkopane koleno) je prilis malo, ale peniaze ho vykupia zo vsetkeho ako je zname na sr, kludne sa tu podpisujte ako trpaci, ked vybije zuby vasemu decku, potom uvidite pod co ste sa podpisali
Vytrznik koleno_ basa

#1630 Chora peticia

2013-11-20 20:27

Chora peticia zamyslite sa nad sebou....
Spravodlivost

#1631

2013-11-20 20:32

Keby Kolenovi znicili koleno tak by ziadali co najvyssi trest pre vyxtrznika ze Kolenovi znicil hokejovu karieru....Neuveritelne....Rodicia tlacia silou mocou na sudnu moc za kazdu cenu....Hanba....Proste basa a bodka!
Freedom

#1632 Chorý systém

2013-11-20 21:00

Slovensko je chorý štát, chlapec ktorý kopne policajtku dostane natvrdo 8 rokov.
Nájomného vraha, ktorý zabil neviem koľko ľudí pustia sudcovia na slobodu ako keby sa nič nedialo.
Vodič, ktorý zabije dve dievčatká rútiac sa cez dedinu rýchlosťo ako po dialnici 2 roky.

Ľudský život nemá v tomto štáte žiadnu cenu, ale stačí zaútočiť na verejného činiteľa alebo nebodaj okradnúť štát o dane a vysoký trest nikoho neminie.

Predstavitelia zabúdaju že žijú z našich peňazi a preto by si mali konečne začať vážiť ľudí, ktorí na nich makajú.

Je mi zle z tohto systému a hanbím sa za tento štát !!!!
Freedom

#1633 Re:

2013-11-20 21:03

#1631: Spravodlivost -

To sa ti zda spravodlive 8 rokov ? prečo je za zabitie menej. Chcem si predstaviť teba ako by si sa tvaril keby niekoho kopnes a dostanes taky trest


Hosť

#1634

2013-11-21 02:32

Za kopanec Frantisek nemoze dostat nic verejne ospravedlnenie maximum ,chore sudnictvo hamba Slovensku aky utok a ked cigani nicia nase Slovensko to newadi nic Krasna Horka uz dokrasnela , slusny ludia napadany a ked ich chceme vyhnat tak poslete tazkoodencov pfuj!!!

Hosť

#1635 Re: Re:

2013-11-21 06:48

#1633: Freedom - Re:

Uvahy keby su smiesne,treba pripady riesit individualne....a nie podla nejakej schemy.Ale aspo je vidiet konkretne na tomto pripade co robia peniaze a vplyvny rodicia...je x podobnych pripadok a nik o nich nezakopne nahoda???


Hosť

#1636 Re:

2013-11-21 06:50

#1629: -

100% suhlas!


Hosť

#1637 Re: Re: .

2013-11-21 06:54

#1601: - Re: .

Porovnavaj jablka s jablkami a hrusky s hruskami.Nejako to miesas mas v tom chaos.Diletant:)


Hosť

#1638

2013-11-21 10:48

je to otresny co se u vas deje!vrahum davaj 5let a za blbost dostane kluk takovou raketu.nerikam ze trest nezaslouzi,podminku 5 na 1 a penezni pokutu,ale tohle ho polozi.copak je ta policajtka na voziku?myslim ze ne a pokud to ma byt exemplarni pripad tak to je ta vase justice taky slepa a paradne skorumpovana!

Hosť

#1639

2013-11-21 11:02

od hara.ina to smrdi najviac on si vysudi nepravom 150000 eur za klamstvo a mlademu chlapcovi ktory nema na uplatok a drahych advokatok nadeluju roky ako jebnuty ......
comanche

#1640 .

2013-11-21 23:03

Uz sa len musim smiat, ze co vsetko dokaze neinformovanost a neznalost. Najviac, ze chlapec nema na uplatky...to uz aka krasna vec z teba vypadla? Skor sa zamysli nad tym, ze takto skoncil, lebo policajtka uplatok nezobrala! Ale prd vam do ruky. Keby tento blondacik dostal podmienku, tak by ste sa rozliali na kolomaz ked vam vydrbe zuby z huby niekde na diske :-D a kludne radsej piste peticiu, ze ziadate prezidenta o to aby policajtom zakazal vas chranit vy tupela...a aby neboli povinny zasiahnut. Mali mu asi rozflakat zasranovi hlavu na stanici, ze? Alebo polamat nohy...to by bola brutalita ...obmedzenci :-) ale ked frndos nalozi par ludom na hubu a bije sa s policajtmi lebo sa mu na stanicu nehcce tak to je ok. Piste prezidentovi aby zrusil vyjazdy ku kktom!!! Na co ich teda volate, ked potom mate plnu hubu zgrindov o tom ako nepotrebujete policajtov? Narod blbeckov co ani nevedia co pisu vedu tento stat do takej riti na aku sa stazujete.
ja

#1641 ja

2013-11-21 23:11

Neverím pani policajtke. Pred cca 3hod. som našla video, kde policajtka hovorí podrobnosti ako sa to stalo. Teraz ho tam už nenájdete. Pamätám sa ako hovorila, že odsúdený nekládol odpor. Ale potom sa vymrštil, ona sa cez neho prepadla.Pýtam sa, prečo keď mladík nekládol odpor, ležal na zemi, bol použitý slzný plyn? Ďalej z jej výpovede:".....pozrel sa mi do očí a z celej sily mi kopol do kolena. Nemala som ešte slzný plyn v očiach, ale predpokladám že zasiahnutý nevidí v tej chvíli. To, že sa vymrštil, mohla byť reakcia na slzný plyn. Bol postup policajta správny? Má právo použiť slzný plyn, keď dotyčný nekladie odpor? Kto pochybil pri výkone svojej práce? Z výpovede pani policajtky: nasadzujeme životy, zdravie.... A čo taký šofér, ktorý je zodpovedný za cestujúcich, ľudia pracujúci pri stroji, baníci..... Veď idete do dôchodku v 45-ke, máte kedy oddychovať a užiť si ho. A pri dobrom dôchodku. Nemôžete mať všetko.

O zdravotnom stave pani policajtky sa toho popísalo. Čítala som, že sa musela liečiť rok, štyri mesiace bola práceneschopná, prekonala  niekoľko operácií, ťažké poškodenie,  MOŽNO bude mať aj trvalé následky.... Po dvoch rokoch by sa mohli už dohodnúť. Myslím si, že je v celom prípade "viacej " ľudí. Lekár, aj on môže lekárskou správou čo-to "vylepšiť", a vraj pani policajtka sa dobre "vydala"????   Pani policajtka, len aby sa Vám to nevrátilo.  Lebo čo druhému praješ, tebe sa to stane.

Nezastávam sa mladého chlapca. Zaslúži si trest. Ale osem rokov? Veď ten chalan bude mať evidentne horšie zdravotné následky ako policajtka. Veď policajt môže byť policajtom aj s poraneným kolenom. Sedieť v kancelárii,  voziť sa v policajnom aute, prechádzkovým krokom sa prechádzať po meste ako  verejný činiteľ.  A za tým všetkým dobrý dôchodok.

Pani policajtka, zo zadu vyzeráte, že Vás čaká za chvíľu výsluhový dôchodok. Ruku na srdce, konali Ste vždy správne, bez pochybenia? Môžete zdvihnúť kameň a hodiť ho do niekoho?

Hanbím sa za spravedlnosť, ktorá je na Slovensku.

Svojí podpisom podporím petíciu za zníženie trestu.

P.S. Nedá mi, aby som to nenapísala. Napísal to jeden mladý človek, ktorý je na strane policajtky. "Policajtka utrpela vážne zranenie, do konca života bude z nej kalika. Mladý si odsedí  8 rokov v base a vyjde z nej totálne oddýchnutý." Keby to niekto napísal, povedal na moju obhajobu tak sa hanbím.

HANBA

#1642

2013-11-22 07:59

..a rezesova dostane 6 rokov..neuveritelne...

Hosť

#1643

2013-11-22 08:36

Ta krava Rezesova dostala 6rokov co zabila ludi a chudak chalan 8rokov za jedno kopnutie ...

Hosť

#1644

2013-11-22 08:38

Aký to paradox ! Na jednej strane mladý chalan,ktorý nikoho nezabil a dostane 8 rokov, na druhej strane Rezešová, čo zabila 4 ľudí a dostane 6, Fuck off spravodlivosť.......peniaze sú spravodlivosť!!!

Hosť

#1645

2013-11-22 10:10

Presne toto je ta "spravodlivost" na ktoru sa tu niektori odvolavaju!!!pica hnnusna arogantna dostane za smrt 4 ludi sprostych 6 rokov. ano poviete si ze to su madarske zakony. pravda.ale dam na to krk ze za nu lobovala polovica slovenskej vlady...FUJ HANBA!!!chce sa mi vracat..

Hosť

#1646

2013-11-22 10:21

Je to nespravodlivé. Žitný za to,že zrazil dieťa si odsedel len rok a ešte dostáva aj indvalidný príspevok. A tuto za jedno kopnutie mu chcú dať 8 rokov. Pokazia mu celý život. Držím mu palce, aby mu to skrátili alebo úplne zrušili.

Hosť

#1647 Re:

2013-11-22 12:45

#1646: -

Si vypatlany?:)


Hosť

#1648 Re:

2013-11-22 12:46

#1645: -

si mimo:)


Hosť

#1649 kolko by dostal keby ju zabil ?? 3 Roky - max. 4

2013-11-22 12:47


Hosť

#1650 Re: ja

2013-11-22 12:48

#1641: ja - ja

Chalan moze byt rad ze mu trest znizili!!!Alebo oko za oko zub za zub ok mozme aj tak no hokej si nezahra;)