Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno.


Hosť

#1201 Re: Re:

2013-11-14 19:40

#1195: - Re:

A Žitný mal potom dostat 15 rokov, Skrúcaný a ďalší ťak isto. Tu ide o ludský pohlad, porovnanie-nikoho so zdravým rozumom nejaké tabulky nezaujímajú, tie neriešia nič. Toto spravodlivý rozsudok nebol, a to chápu ludia mladí, starí, vzdelaní,aj menej vzdelaní. Ten čo vyniesol ten rozsudok, sebe akurát tak isto ublížil a urobil si poriadnu hanbu-samozrejme až má tá osoba vôbec nejaký charakter. Až by bol rozsudok spravodlivý, ludia by súhlasili a nezastávali sa galgana čo nedokázal správne reagovať v dannej situácii. Ludia to nebudú chápať ako nejaký správny rozsudok, pravý opak-očierni to ešte viac sudcov, a celý tento právny a chorý systém

Svatý

#1202 Si chorá osoba ako tá sudkyňa

2013-11-14 19:44

#7: Peter -

Si chorá osoba ako tá sudkyňa, a nemáš zdravý úsudok

pjotr

#1203 ?

2013-11-14 19:44

S trafenou Rezesovou co nadrbana zabila ludi sa proces taha jak sopel z nosa...Takisto aj Zitny a vsetky Slovenske "celebrity"...s obycajnym obcanom sa tu nikto nesere...napalia mu 8 rokov a na druhy den je vo vykone trestu... ak odidem z tejto skorumpovanej Republiky jedine co mi bude chybat budu nase hory a moja rodina...Tejto krajine uz nepomoze nikto a nic...ziadny politik ani ziadny clovek...
Svatý

#1204 Re:

2013-11-14 19:50

#47: -

Nemaj obavy o policajtkynu nohu, ani o jej koníčky. Tá ešte vyžmýka Sociálnu poisťovnu-a tie náhrady čo jej vyplatia, tak vy ste o takých prachoch ani nepočuli. A až mala obavy o koníčky, nemala vykonávať rizikové povolanie, a mala sa venovať koníčkom

števo

#1205

2013-11-14 19:53

dlho som uvažoval či sa zapojím...
aj mne vadí veľmi ťažká a zložitá vymožiteľnosť práva na Slovensku a nie práve najrovnejší meter pri udeľovaní trestov, aj mne vadí, keď policajti buzerujú, merajú na miestach kde vedia že vyberú rýchlo a veľa bez ohľadu na to ako zvýšia bezpečnosť, aj mne vadí, že niekto autom zabije 5 ročného chlapca a dostane smiešny trest a keby som to nedajboh spôsobil ja, tak ma zavrú, že budem čierny,ale...
prosím každého v tejto diskusii kto bagatelizuje čin mladého človeka, športovca, aby brzdil, pretože ak je niekto chlap keď zaútočí opitý na ženu, tak nech je chalp aj keď má za to niesť následky.
ja som naopak za ešte tvrdšie tresty za akýkoľvek zločin, ktorý ohrozuje prežitie iného človeka! aby sme si my všetci rozmysleli, či na toho druhého siahneme, či si vypijeme a potom budeme konať. ak to budeme bagatelizovať, tak si ten človek povie, že šak sa mi to nejak prepečie. a stáva sa tak takým istým, ako tí na ktorích dnes nadávame, lebo neboli tak veľmi potrestaní...
chápem, že má chlapec posraný veľký kus svojho života, ale za svoj čin musí niesť dôsledky. inak nám hrozí to, že namiesto policajtky napadne on alebo niekto iný zajtra mňa, teba, naše deti alebo rodičov, lebo sa mu akurát v tom alkoholickom opojení nepozdávali a priplietli do cesty....

Hosť

#1206 Adekvatny trest

2013-11-14 19:53

Podla mna je trest adekvatny. Odsedi si maximalne 4 roky a je vonku. Ked chce niekto robit ramena, nech nesie nasledky a nie vyplakavat sa do medii ako mala baba. Zaujimalo by ma aky trest by ste mu dali, keby to urobil niekomu z vasej rodiny. Vykrikovali by ste tu, ze dozivotie.

Hosť

#1207

2013-11-14 19:58

Trest by mohla dostať aj sudkyňa okresného súdu, ktorú chytili pred pár rokmi K R A D N Ú Ť v hypermarkete... výsledok bol, že "došlo ku krátkodobému pominutiu zmyslov"! ale toto nik neriešil, lebo načo...lebo je sudkyňa!
biba

#1208 trest

2013-11-14 19:59

8 rokov sa dava pre ine pripady,ale moze sa stat ze sa z tohoto chlapca stane po 8 rokoch zatrpknuty,asocial ktory bude mat zniceny zivot sno dst trest ale nie 8 rokov,to neprospeje nikomu,a ani sa pani policajtke nebude lahsie chodit

Hosť

#1209 Keby...

2013-11-14 20:00

#1: -

Keby tej sudkyni striekala slzák z 30 cm. do očí, verím tomu, že tá sudkyňa by jej polámala aj druhú nohu

Svatý

#1210 Sudkyni...

2013-11-14 20:01

Keby tej sudkyni striekala slzák z 30 cm. do očí, verím tomu, že tá sudkyňa by jej polámala aj druhú nohu

Hosť

#1211

2013-11-14 20:02

Je to prehnaný trest... možno u neho došlo ku krátkodobému pominutiu zmyslov, ako u tej sudkyni, ktorú chytili v hypermarkete kradnúť...
Sudca
Hosť

#1212 Re: Adekvatny trest

2013-11-14 20:03

#1206: - Adekvatny trest

Strekla si si niekedy slzák do očí ? Tak to porad niekomu nech ti strekne, vála sa po Tebe, a bojuješ o holý život na zemi. Ten vojak z povolania na východe ako pochodil ked mu toto isté urobili policajti. Nuž, zabili ho. Tak sa dokáž trošku vžiť, z galgana sa razom príchodom polície stáva obeť. Tam konal inštinkt, a strach o život svoju úlohu. Zásah policajtov bol pravdepodobne neprimeraný, mohli mu spáliť oči. Mali ho spacifikovať a nasadiť putá. Policajtka mala zjavne slabú úroveň výcviku, mala malú fyzickú zdatnosť, a nezvládla zásah v daný moment. Chlapčiska nezastávam, len trest sa mi zdá neprimerane velký


Hosť

#1213

2013-11-14 20:04

ludia pomahajte moc moc... je to tipson z velkym T. podporte pomozte zdielajte...

Hosť

#1214 Re: Re: Adekvatny trest

2013-11-14 20:07

#1212: - Re: Adekvatny trest

som zabudol ze ona to striekala z dlhej chvile nanho, asi isla okolo a len tak mu to strekla, a on chudak najebany co mal robit? rozkopal zene koleno s trvalymi nasledkami.

Zastanme sa najebaneho chuligana, kt pravidelne provokoval a bil sa.

asi ho donutili aby sa opil jak prasa, a donutili k tomu aby zbil dvoch ludi, a donutili aby rozkopol zene koleno.

on zato nemoze


Hosť

#1215

2013-11-14 20:08

Blbosti sa občas podaria. Netvrdím, že ten chalan nič neurobil - to nie. Ale v jeho veku a taký trest... Rozum sa mi zastavuje. Tej policajtke by mal uhradiť všetky náklady na liečenie. Tým myslím VŠETKY! Aj s úrokami. Aby si chlapec zapamätal. Ale 2 roky podmienečne by to myslím fakt vyriešili. Iní zabijú ľuďí autom a dostanú smiešne rozsudky iba pre to, že sú populárni. Fakt trápne.
Svatý

#1216 Re: Re: Re: Adekvatny trest

2013-11-14 20:23

#1214: - Re: Re: Adekvatny trest

Ked nemala na to aby ho fyzicky spacifikovala, zjavne mala nedostatočný výcvik. A až na to povolanie nemá, nech doma strikuje ponožky. Darebák ožratý-no bol, a dufajme že to olutuje. A kolko ožratých policajtov sa nevie spratať do kože ? A sudcov, atd..Ked Harman vystrielal v Devínskej cigánsku rodinu, ožratí sudcovia si z toho robili karneval.


Hosť

#1217 Re: Re: Re: Re: Adekvatny trest

2013-11-14 20:27

#1216: Svatý - Re: Re: Re: Adekvatny trest

nemala? myslis ze si nacvicis jednu situaciu v telocvicni a potom kazdy konflikt na ulici budes podla toho riesit?

kazda situaciu je ina, a nikdo sa nedokaze na nu pripravit, hladame kde to zacalo, a kdo to zacal. a neobvinujem tych kt nas chrania

rames

#1218

2013-11-14 20:30

Už dlho počúvam o tomto priapade a dneska som sa dozvedela že tento mladý muž je niekto s kým sa stretávam skoro každý den parkujeme totiž vedla seba autá neverila som tomu alebo skôr som bola hotova z toho že sa jedná o neho môžem povedat len jedno vždy ma slusne pozdravil nikdy som z neho nemala zlý pocit je mi luto pani ktorej ublížil ale niekedy sa stane že človek spraví nieco čo si v tom momente mozno ani neuvedomil je to mladý človek ktorý má život pred sebou dajte mu prosím šancu. Ďakujem.

Hosť

#1219

2013-11-14 20:42

Kam tento štát speje, toto je tá istota( istota že máš na pár rokov postarané o bývanie )nech idú všetci kompetentní do riti. Miesto nápravy chlapca poznačia na celý život. Kde tí sudcovia študovali keď ani nevedia navrhnúť primeraný trest. Celý svet sa rúti dole vodou a preto ľudia robte s tým niečo !!! Dajte mu šancu.     Ďakujem


Hosť

#1220

2013-11-14 20:47

Nespravodlivy rozsudok! Sudnictvo na SK potrebuje prevetrat a poriadne.

Hosť

#1221

2013-11-14 20:50

Chlapec spravil chybu a musi tiez, samozrejme, niest zodpovednost. Ale 8 rokov? Sud mal brat do uvahy jeho vek a doterajsiu bezuhonnost a aj to, ze je to sportovec, ktory robi tvrdy sport .... takze ma v povahe byt agresivnejsi a prchkejsi. Inak by takyto sport robit nemohol. Ved ten sport ho postupne nauci ovladat svoje emocie. Paneboze, ved je to este len dieta! Majte voci nemu zlutovania! Samozrejme, je mi luto pani policajtky, ktora je urcite nanho poriadne nahnevana. Ale som pevne presvedcena, ze postupne jej hnev opadne, vylieci sa a tiez bude povazovat 8 rokov natvrdo za neprimerany trest. Drzim im obom palce!

Hosť

#1222

2013-11-14 20:51

Trest na úrovní 3 a pól roka, by bol adekvátny vzhľadom na to, že skutok neplánoval, ale bol výsledkom situácie

Hosť

#1223

2013-11-14 20:53

tento trest je výsmechom justície - vrahovia dostávaju menej. Republika sa rozkradá v miliardach, ničia životy väčšine národa a nikomu sa nič nestane. Chlapec v mladickej nerozvážnosti kopne policajtku a oni mu za to zničia život.Hambím sa za túto republiku ktorú riadia totálne neschopní politici a je im to jedno čo sa stane obyčajnému mladému človekovi.
kikus

#1224 Re:

2013-11-14 21:02

#1: -

http://www.topky.sk/cl/100370/1368016/Krvavy-utok-pri-Cadci--Jane--35--zatal-macetou-do-hlavy--zasiahol-aj-mozog- sa môžem staviť že tomuto hajzlovi daju menej rokov... To je ten náš sistém skvelý...


Hosť

#1225 Re:

2013-11-14 21:05

#1221: -

dieta? tak mu nemali davat obciansky...

tak by mohol rozbit tvoju dcera lebo ja o to nestojim, ale ty by si mu to prepacil sak robi sport