Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.

fantom

#901 Re: pozeral som

2016-09-29 17:21

#4: -  

 v ponuke statov nefiguruje ziadna "tejtokrajiny"

fantom

#902 Re: Katoliban vystrkuje rozky

2016-09-29 17:29

#11: yoolo - Katoliban vystrkuje rozky 

zjavne si nepostrehol ironiu v Norovych slovach.


Hosť

#903

2016-11-11 08:59

Vobec som nevedel o tejto peticii. Ale dnes som si precital vyroky tejto pani o bielom odpade tak som zacal o nej nieco zistovat a nasiel so tuto peticiu. Bolo by dobre dat tuto peticiu na HS aby sa o nej dozvedelo co najviac ludi

Hosť

#904

2016-11-11 09:14

Táto p.Pietruchova žije mimo reálneho sveta pokiaľ ju pán premiér R.Fico neodvolá za jej výroky tak najbližšie voľby volím LSNS je to jediná strana ktorá má v sebe niečo Slovenského Boh ochraňuj Slovensko a Slovenský národ
Julo

#905

2016-11-11 09:28

Riaditeľka odboru pre rodovú rovnosť a rovnosť príležitostí na Ministerstve práce sociálnych vecí a rodiny, Oľga Pietruchová, tvrdí, že Donalda Trumpa na post prezidenta USA zvolili nevzdelaní bieli muži , ktorým je blízky rasizmus a sexizmus. Je to vraj takzvaný fenomén “White Trash” (Biely odpad). Označiť vyše polovicu voličov v USA za Biely odpad je extrémistické, mala by byť okamžite odvolaná a stíhaná za extrémizmus.


Hosť

#906

2016-11-11 12:59

Ľudia, ktorí nerešpektujú demokratické rozhodnutie občanov : napríklad Simona Petrik, Pietruchová a ktorí nás stresujú svojimi zvrátenými názormi, nemajú čo robiť vo verejnom živote... preč s nimi!!! na úrad práce!!!
Oľga Pietruchová

#907 Prioritné oblasti k dotáciám na podporu rodovej rovnosti

2016-11-12 10:15

1. Poradenstvo a podpora pre ženy zažívajúce násilie.

2. Aktivity na znižovanie horizontálnej a vertikálnej rodovej segregácie na trhu práce a
znižovanie rodového mzdového rozdielu.

3. Zvyšovanie povedomia odbornej a širokej verejnosti v oblasti násilia páchaného na
ženách a rodovej rovnosti.

https://www.employment.gov.sk/sk/ministerstvo/poskytovanie-dotacii/


Hosť

#908 Re:

2018-04-12 13:13