Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.


Hosť

#776

2014-04-09 21:34

Napísať komentár...

Hosť

#777

2014-04-10 04:30

Som rada,že sa môžem pridať k tým,ktorí chcú chrániť kresťanskú rodinu ako jediné zdravé jadro našej ľudskej spoločnosti.Ďakujem Vám!

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-04-10 05:13



Hosť

#779

2014-04-10 05:17

Súhlasím s petíciou. Musíme sa už konečne zobudiť a nenechať si skákať po hlavách. Treba vstúpiť do ringu s primeranými rukavicami, ako hovorí pán Radoslav Procházka.
Jan

#780 Re: LUW

2014-04-10 05:23

#2: LUW - LUW

Zdravím LUWa

Krestania veria PRAVDE. A Vás pán LUW, aká pravda zaujíma ?

 


Hosť

#781

2014-04-10 07:13

Nechapem, ako sa vobec ludia ako p.Pietruchova dostanu k "moci". Kto zodpoveda za volbu a dosadzovanie ludi do roznych funkcii? Clovek, ktory zastava jej funkciu by nemal byt neutralny?
Ako si vobec moze dovolit urazat, klamat a osocovat ludi, ktori nesuhlasia s jej "cudnymi" nazormi? Dufam, ze bude naozaj zbavena svojej funkcie. Maria

Hosť

#782

2014-04-10 08:46

Preboha ... zostaňme kultúrnymi ľuďmi. Nebež človeče dozadu - k bezbrehým voluntary ! Deťom patrí detské, krehké, hravé, krásne, milé, láskavé... Mládežníkom - mládežnícke ... neberte im krásu hier,romantiky, skromnosti, láskavosti rodičov a blízkych ! Postupné poznávanie seba a toho druhého - v tom pomôžme - v PRIMERANOM VEKU dospievania. Necitlivé experimenty sa po výbuchu nedajú vrátiť !! Po výbuchu býva strašne prázdno, vládne starch a bezmocnosť. Rabovanie, násilie a vraždy!! Zlommená psychika - teda i zdravie a nedôvera v krásu, v skutočné prateľstvo, v lásku, nehu, ... Vypočítavosť, egoizmus a chamtivosť - mať VŠETKO - už tu žiaľ " beží " - každý deň ! Nepridávajte do ohňa pušný prach! Alebo sa zase niekto nudí - a mrzí ho, že to nie je horšie - ako to predpovedali a chceli organizátori prevratov a vzbúr. Pozrite sa neďaleko - chudobu využívajú bohatí na "revolúcie", aby boli ešte bohatší, ALE LEN ONI !! Nie normálni bežní ľudia milujúci život, prírodu, ľudské dobro, priateľstvo a šťastie! ... myslíte , že to nesúvisí ??? OMYL ... až veľmi to súvisí !!

Hosť

#783

2014-04-10 14:53

Je povinnosťou spoločnosti brániť sa proti akýmkoľvek akciám, ktoré narúšajú jej morálny status. Neželám si, aby akákoľvek minorita obmedzovala moje základné ľudské práva a morálne hodnoty, na ktorých je založená každá zdravá ľudská spoločnosť. Zvrhlú diktatúru, ktorá v mene ideológie ničila rodiny a celú spoločnosť, sme tu mali do roku 1989. Nestačilo? Zase sa budú zatvárať tí, ktorí povedia pravdu, že kráľ je nahý? Chorá je spoločnosť, ktorá si dobrovoľne siahne za svoj základ. Nikdy nemôže tvoriť zdravú rodinu muž a muž alebo žena a žena. Je to proti prirodzenému ľudskému zákonu. Ničíme si rodiny, rozpredali sme si hospodárstvo, teraz sa začne s rozpredajom slovenskej pôdy - čo sme to za ľudia? Čo sme to za národ? Ako si ctíme svojich rodičov, starých rodičov, hodnoty, ktoré nám naši otcovia vybudovali a zanechali? Naozaj je dôležité zlaté teľa niekoľkých vyvolencov a my ako bezprízorné stádo necháme so sebou robiť, čo sa istej modloslužobníckej vrstve zachce?
kika

#784 čo učiť na škole?

2014-04-10 18:06

Škoda, že zo škôl sa vytratili predmety ako pestovateľské práce, technická(?)náuka, varenie, toto sa žiaci ZŠ nemôžu učiť, lebo je to "zneužívanie prácou". Ale najdôležitejšia činnosť človeka v živote je sex. A tak sa nám deti budú v škole učiť zásady sexuálneho života a o antikoncepcii, čo je veľmi užitočné, keďže s takýmito zručnosťami si môžu zarobiť na živobytie. Naučia sa základné zásady ako sa postarať "o seba" a svoje rodiny a budúce pokolenie? - ak tak iba o plodenie. A v reálnom živote to vypadá asi takto: dievčatko od 12 rokov sexuje, od 15 sa napcháva antikoncepciou - všetko s požehnaním vlastných rodičov, ktorí chcú byť moderní a nevypadať ako totálni magori - príde do zamestnania a nevie si po sebe umyť šálku od kávy, keďže mamička neprišla urobiť po nej poriadok.....  A tak sa z naších ratolestí stávajú ľudia závislí od sexu a rôznych zvrátených praktík a ďalej z nich budeme robiť zvieratká so základnými pudmi bez vlastnej vôle a bez kontroly zdravého  rozumu. Lebo taký je závislý človek... nedokáže si rozkázať a ovládať sa...


Hosť

#785 Re: Re:

2014-04-10 21:04

tiež to tak chápem... sama žijem síce mimo Slovensko, ale navždy budem Slovenkou a na životných podmienkách mojej rodiny mi záleží..

 


Hosť

#786

2014-04-11 06:08

Pani Oľge Pietruchovej nezáleží na deťoch a mladých ľuďoch, inak by si nevolila takúto úbohú cestu...

Hosť

#787

2014-04-11 06:10

Som matka 5 detí a so pobúrená zlým vplyvom pani Oľgy Pietruchovej na deti a mládež. Môže sa hanbiť. Neželám si, aby nemorálne ovplyvňovala vývin detí a mládeže.Žiadam, aby bola odvolaná z funkcie.Preto podporujem ja aj celá moja rodina túto petíciu.

Hosť

#788

2014-04-11 07:30

Dúfam, že petícia bude úspešná, lebo konanie p.Pietruchovej je scestné.Rozumní rodičia sami vedia, ako v tejto otázke vychovávať svoje deti tak, aby to neublížilo ich duši ani psychike.
sr.Jana

Hosť

#789

2014-04-11 08:53

Súhlasím so všetkým, čo je napísané v Otvorenom liste, pani Pietruchová je najmenej kompetentná osoba, ktorá sa najviac vyjadruje k veciam, ktorým vôbec nerozumie
madvaď

#790 Re: LUW

2014-04-11 09:09

#2: LUW - LUW

Treba tu trochu rozlišovať .. keď sa nezávisle pozrieš do diskusií na Sme alebo inom mienkotvornom denníku, všade kde sa otvorí polarizujúca téma či už potratov alebo eutanázie alebo homo-manželstiev, skús si spočítať nenávistné reakcie z oboch strán .. zistíš najmenej dve veci: 1. že kresťania majú výrazne menej nenávistných reakcií ako nekresťania, a 2. že to čo Ty nazývaš 'kresťanský pohľad na svet' je pohľad ktorý ochraňuje život .. a nielen kresťanov, ale aj nekresťanov. Asi ešte nemáš vlastné deti, ani rodičov ktorí sú starí, ani Ti nikto nekáže sobášiť homo-partnerov, ani Ti nekáže ako lekárovi vykonať potrat ... nie sme zaslepení ... práveže sledujeme čo sa deje v okolitých štátoch a sme zhrození.. Toto nie je o slobode určitej skupiny ktorá doteraz slobodu nemala ... toto je o tyranii ktorú vykonáva malá skupina na tých ostatných, ktorí chtiac-nechtiac sú postupne nútení zákonmi robiť veci ktoré nechcú, alebo im to znemožňuje vychovávať svoje deti podľa ich presvedčenia. Kresťania v tomto prípade bojujú aj za Tvoje deti a za Tvoju slobodu .. a nie je pravda že by som nenávidel p. Pietruchovú, ale nechcem aby štát presadzoval to, čo momentálne presadzuje jej ústami a rukami.


Hosť

#791

2014-04-11 11:15

Preč s bludármi

Hosť

#792

2014-04-11 19:30

Naozaj uz by bolo na case ludi ako je pani Pietruchova zbavit akejkolvek moznosti skodit rodinam a detom, ktore podla Ustavy Slovenskej republiky ma nas stat chranit a pomahat im. Prosim pan minister aby ste sa k tomu zavaznemu problemu nasej spolocnosti postavili celom a odvolali tuto naozaj nekompetentnu pani z funkcie. Dakujem.

Hosť

#793

2014-04-11 20:52

Nechapem ako sa taka osoba dostala na taky post,asi mali vsetci pri jej menovani zatmenie mozgovej cinnosti

Hosť

#794

2014-04-12 08:13

Prosím o odvolanie pani Oľgy Pietruchovej, vedome škodí ľuďom tejto krajiny. Škodí rodinám, škodí deťom. Kiež by sa začala riadiť desatoro Božími prikázaniami. Tam nájde odpoveď , prečo som sa podpísala za jej odvolanie.Pokiaľ rodina nebude plniť , to čo má , že je základnou bunkou spoločnosti, tento štát nemá šancu na dobré fungovanie. Ak dieťa nebude vedieť povedať ocko a maminka- kde dospejeme ? Pán Boh nás stvoril ako muža a ženu. Začnite používať zdravý sedliacky rozum. Víťazová

Hosť

#795

2014-04-12 08:29

Statočných vedie ich bezúhonnosť,neverných však zahubí ich prevrátenosť.Príslovia 11:3.

Hosť

#796

2014-04-12 15:47

Štátna zamestnankyňa s protištátnymi aktivitami platená z našich daní. Pán Minister Ján Richter, by ju mal okamžite odvolať z funkcie a poďakovať sa tomu, kto ju do štátnych služieb doporučill.

Hosť

#797 nezmysel peticia

2014-04-13 08:07

Presmerovalo som z fasboku na tuto peticiu, a ani som nevedel kto je ta pani co pise tie blogy a co je peticia proti nej, tak aby som jej neublizil len pohladom jednej strany, lebo peticia bola dost ostro pisana, tak som si precital jej blogy a musim povedat ze su super, pise argumentne a musim suhlasit. Teda chcem sa vam podakovat za to, ze ste ma na nu upozornili, do dnes som nevedel kto to je, ale uz ma moju podporu, takze peticiu nepodpisem.

Mia

#798 ta slovencina dostava na frak

2014-04-13 08:11

#796: -

doporucuje sa list ty nemehlo, odporuca sa clovek... ach jaj


Hosť

#799

2014-04-13 11:45

Petícia je navyhnutným dôsledkom nehorázneho útoku na podstatu života a normálnych medziľudských vzťahov, tradičnú rodinu a tradičnú výchovu novej generácie v prostredí maminky a ocka. Pietruchová, Lajčák a im podobné amorálne monštrá, sú stelesnením zloby síl temnoty, pretláčanej z Bruselu, Washingtonu, Ottawy. EU stratila svoju tvár, tu niet o čo stáť.
nicky

#800

2014-04-13 12:01

nemá hanbu táto pani...