Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list pre Zrušenie Výboru pre LGBTI.


Hosť

#101 Re: ja nechapem

2013-10-18 15:08

Odpoved je jednoducha. Pozadujeme zrusenie vyboru, ktory na slovensku presadzuje genderovu ideologiu, pretoze je proti zdravemu rozumu, prirode i proti obcanom vlastneho naroda.
Admin

#102 Re: Re:

2013-10-18 16:18

#99: - Re:

Treba pripomienkovat  peticiu, a nie slobodny nazor ineho diskutujuceho.

Ja som tiez myslel ze zijeme v 21-storoci, ale tato LGBTI agenda ma presvedcil, ze sme sa vratili spat  do 1-storocia pred kristom.


Hosť

#103

2013-10-18 18:06

Som proti existencii úradu LGBTI

Hosť

#104

2013-10-18 20:10

vdaka Bohu za pozorných ludí ako ste vy a tiež nie lahostajných,ktorí vravia-mna sa to natýka alebo lenivých nato,aby s tým niečo robili.ZOBUDME SA PREDSA-NEDAVAJME HLAVU DO PIESKU SLOVACI-VED HO TU ANI NA SLOVENSKU NEMAME-TAK KAM SA SCHOVAVAME A PRECO

Hosť

#105

2013-10-18 21:16

Rodinu odjakživa tvoria muž, žena a deti. Nie muž, muž a deti, alebo žena, žena a deti, takže jasné NIE homosexuálom a už vôbec NIE takým rodinám!!!

Hosť

#106

2013-10-19 03:32

Nebojme sa bojovat za nase prava,na tradicnu rodinu a zdravy rozum

Hosť

#107

2013-10-19 06:49

Všetci máme mať rovnaké práva, rovných a rovnejších sme tu už mali.

Hosť

#108 chcete bojovat za tradicnu rodinu

2013-10-19 09:40

Za taku aka tu bola poslednych tisic rokov? Tak nech sa paci, majte aspon 4 - 5 deti a nech je teda vasa zena s nimi doma. Lenze vy tu vasu tradicnu rodinu neviete uzivit a musia vase zeny chodit do prace. Strasne vam prekaza rodova rovnost tak zakazte zenam pracovat, vezmite im volebne prava, moznost dedit majetok a budete mat tradicnu rodinu..
Sa mozete aj na hlavu postavit, koli par sialencom sa LGBTi vybor nezrusi.

Hosť

#109 Co ma spolocne

2013-10-19 09:50

sexualna vychova deti z LGBTi? Pokial viem LGBTi sa zaobera homosexualne orientovanou mensinou a nie deti. Ked chcete chranit deti pred pedofilmii tak si posviette na niektorych knazov ktory si cudne vysvetluju pojem otcovska laska
Admin

#110 Re: chcete bojovat za tradicnu rodinu

2013-10-19 10:02

#108: - chcete bojovat za tradicnu rodinu

Zaujimava reakcia, zase plno nenavisti, nepodlozene obvinovania, plno pseudo argumentov,.

No co uz odpoviem.

Ano nase zeny musia chodit do prace, aby sme uzivili rodinu.

Cize tvrdite, ak nase deti budete od materskej skolky ucit ako masturbovat, tak nase zeny uz nebudu musiet robit??

Tvrdite ze dnes nase zeny  nemaju volebne prava a moznost dedit??

Tvrdite ze tradicna rodina sa usiluje obmedzit ludske prava??

Kde a ako??

Dolozte Dokaz, no nedolozite, pretoze nic take neexistuje.

Vase pracovne metody su nenavist,klamstvo, demagogia a zavadzanie.

Nie, nemusime sa na hlavu postavit.

Pre par ziskuchtivich jedincov, co chce destabilizovat spolocnos,Slovensko a rodinu, nenechame si zobrat nase ludske prava, ako vidno vo vasom otvorenom liste pre podporu p.Pietruchovej mate ubohu podporu.

A preto neexistuje ziadny dovod, aby tento vybor existoval.

NELEGITÍMNOSŤ LGBTI ÚV - Kontroverzné politické ciele LGBT loby, sú

  1. v priamom rozpore s programom vlády. [TU]
  2. odmietané poslancami NR SR (len 9% poslancov podporuje radikálne politické ciele LGBT). [TU]
  3. odmietané politickými stranami.
Admin

#111 Re: Co ma spolocne

2013-10-19 10:23

#109: - Co ma spolocne

""Pokial viem LGBTi sa zaobera homosexualne orientovanou mensinou a nie deti.""

Tak zle to vies, pravdepodobne zmanipulovali aj teba.

"Snehová" guľa sa nabaľuje""

Francúzsko už žne dôsledky svojej rodovej politiky - z občianskeho zákonníka vyškrtli pojmy matka a otec a nahradili ich v dotazníkoch pre školy termínmi zákonný zástupca 1 a zákonný zástupca 2. Teda v rámci boja proti "homofóbii" pojmy matka a otec stratili v tejto krajine právny význam, budú sa používať iba za zatvorenými dverami tradičných rodín. Nová francúzska učebnica pre deti s názvom Ocko nosí sukňu je len vyvrcholením šialených tendencií, nad ktorými zostáva rozum stáť.

http://afinabul.blog.cz/1309/od-popierania-genderovej-teorie-k-jej-implementacii

Výchova  našich detí a mládeže-podľa LGBTI.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mtPUTh1BqhA


Hosť

#112

2013-10-19 11:48

to snad ani komentovat netreba...

Hosť

#113

2013-10-19 12:16

Táto petícia je pre Slovensko veľmi potrebná aby sa zachránili hodnoty ktoré ešte zostal na Slovensku

Hosť

#114

2013-10-19 19:17

Je to rozumná petícia. Je potrebné pravidelne monitorovať ľudí, ktorí sa snažia svoje amorálne správanie prezentovať ako niečo prirodzené a tak sa snažiť vsugerovať spoločnosti "normálnosť" ich konania...Nič okrem prirodzeného zväzku muža a ženy a ich detí nieje prirodzené a ani nikdy nebude...
kresťanka

#115 Iba pravda nás oslobodí...

2013-10-20 10:08

Neviete, že nespravodliví nebudú dedičmi Božieho kráľovstva? Nemýľte sa: ani smilníci, ani modloslužobníci, ani cudzoložníci, ani chlipníci, ani súložníci mužov, ani zlodeji, ani chamtivci, ani opilci, ani utŕhači, ani lupiči nebudú dedičmi Božieho kráľovstva. A niektorí ste toto boli. Ale obmyli ste sa, boli ste posvätení, boli ste ospravedlnení v mene Pána Ježiša Krista a v Duchu nášho Boha. „Všetko smiem.“ Ale nie všetko osoží. „Všetko smiem.“ Ale ja sa ničím nedám zotročiť. 1 Kor, 9-12

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2013-10-20 17:58



Hosť

#117

2013-10-20 18:01

davam suhlas na zrušenie výboru pre LGBTI

Hosť

#118

2013-10-20 20:29

Podporte petíciu. Pre tých, ktorý nevedia čo to je, tak v skratke je to o sexuálnej výchove v škôlkach.......Nezaberie Vám to veľa času.

Hosť

#119

2013-10-20 20:37

Musime nieco robit,lebo zlo sa rozmaha preto,ze sa prestava robit dobro...modlim sa za dobro,ktore mozeme spolu touto peticiou dosiahnut...

Hosť

#120 Re:

2013-10-21 00:14

#9: -

Maximálny súhlas!


Hosť

#121

2013-10-21 08:10

ešte nikdy vo svete nebolo nutné brániť dobro. je zvláštne, že pod rúškom finančných odmien sa dnes dá aj zlo považovať za dobré. a je to nanajvýš smutné. verím, že každé zlo je sebadeštruktívne a preto si myslím, že aj celý plán lgbti nemá dlhú budúcnosť. nechcem, aby sa moje deti dožili názorovej vlády podobného poľutovaniahodného hnutia!!!

Hosť

#122

2013-10-21 08:16

budme za zivot
Fe

#123

2013-10-21 09:25

Ja som zase za zrušenie cirkvi a hneď sa bude lepšie žiť, pretože ľudia nebudú mať zatemnené mozgy.

Hosť

#124 Re: Re: chcete bojovat za tradicnu rodinu

2013-10-21 10:01

#110: Admin - Re: chcete bojovat za tradicnu rodinu

Admin co takto dat nejake linky priamo od LGBTi? Lebo tie odkazy su na krestanske stranky v duchu ONI CHCU. Ked nazyvate moju reakciu plnu nepodlozeneho obvinovania a pseudo argumentov tak tie vase tiez nic podlozene neobsahuju. Lebo ked niekto napise oni chcu nemusi to nutne znamenat ze ti "oni" naozaj o nieco take usiluju.

Nie nesuhlasim s tym aby ucili deti v skolke mastrubovat. Ale na druhu stranu suhlasim s tym aby minimalne stredoskolaci sa so sexualnou vychovou stretli. Zijeme v dobe ked 15 rocne decka davaju svoje fotky v spodnom pradle na pokec a facebook a rodicia o tom ani netusia. Proste si myslim ze v urcitom veku ked uz nehovorime o dietati ale o pubertakovi je takato vychova vhodna.

Lenze toto je tema ktora chce DISKUSIU S ODBORNIKMI, pedagogmi, psychologmi a rodicmi. Zrušenim LGBTi vyboru sa v tejto teme nic nezmeni ani neposunie. Len sa zbytocne vyvolava nikam neveduce napatie medzi ludmi. Takze namiesto peticie treba najst riesenie.

A toto iste sa da aplikovat na gender teoriu. Nieco sa nam nepaci, dobre diskutujme. Odmietut vsetky principy rodovej rovnosti bez diskusie a najdenia vhodneho kompromisu je sialene. Lebo rodova rovnost je prave aj o zenach, o ich praci v domacnosti ktora nieje ocenena, o tom ze su diskriminovane ked si hladaju pracu lebo maju deti. Toto je tema ktoru musime riesit, treba vytvorit vhodne podmienky aby ludia netrpeli a neboli znevyhodnovany koli detom, ale prave aby boli rodiny s detmi podporovane.

Admin

#125 Re: Re: Re: chcete bojovat za tradicnu rodinu

2013-10-21 15:04

#124: - Re: Re: chcete bojovat za tradicnu rodinu

Kde pisem ze ONI CHCU???
Zasa obvinujete bez dokazov.

Dolozte tu link kde pisem ze   ONI CHCU...nedolozite pretoze je to zasa DEMAGOGIA.

No dobre, tu mate link na LGBTI.

http://www.peticie.com/otvoreny_list_na_podporu_ogy_pietruchovej

"""Nieco sa nam nepaci, dobre diskutujme.""""

Volate po diskusii,ale ako vidno diskutovat nechcete.

Neexistuje aby 500-600 ludi, tu v tomto state, presadzovalo ,pretlacalo vacsine svoju sexualnu orientaciu, a 4-5  miliony ludi aby sa prisposobilo.

Nesuhlasite aby deti ucili masturbovat??

Potom co znamena vasa

metodická príručka (2007) je určená učiteľom a učiteľkám sexuálnej výchovy na II. Stupni základných škôl.

"""minimalne stredoskolaci sa so sexualnou vychovou stretli."""???

To su aki stredoskolaci???

Druhý stupeň základnej školy tvoria 5. až 9. ročník

sexedu_metodiky.htm

Takto sa zacalo aj v zahranici, a teraz uz v materskej skolke,ako vidno na videu, vyucuju gender ideologiu.

Tu ziadne napetie medzi ludmi nebolo, a ani neexistovalo, pokial 500-600 ludi nezacalo pretlacat vacssine svoju sexualnu orientaciu, napetie vyvolavate vy, ako som pisal, NECHAJTE NAS ZIT..

Ak vy chcete ucit vase deti,ze otec nosi suknu, nech sa paci nikto vam v tom nebrani,ale nas heterosexualov z toho vynechajte, prestante stou vasou HETEROFOBIOU.