Petícia proti plošnému testovaniu a povinnosti očkovania proti COVID 19, za dobrovoľnosť pri medicínskych zákrokoch a ochranu ľudských práv aj do budúcnosti.

Petícia proti plošnému testovaniu a povinnosti očkovania proti COVID 19, za dobrovoľnosť pri medicínskych zákrokoch a ochranu ľudských práv aj do budúcnosti. / Oznamy / Otvorený list vláde SR / Komentáre


Hosť

#1

2021-02-09 08:15

Ja to nakopirujem a posielam postou.

Hosť

#2

2021-02-09 09:08

Dobrý deň, prosím zaslať petíciu na mail. Ďakujem

Hosť

#3

2021-02-09 09:48

Dobrý deň,pani Weissabelová ! Som neistý,akou formou sa podpisujú petície!? Som registrovaný na stránke,no hľadám možnosť ako jednoducho po prečítaní a vnútorným súhlasom môžem jednoduchým klikom podpísať súhlas. Čo mi poradíte? Roland Navrátil

Hosť

#4 prosba

2021-02-09 16:21

Dobrý deň, prosím o zaslanie petície na mail.

Host5

#5 #5

2021-02-09 20:48

Dobrý deň,

 

obsahovo s Vami súhlasím, ide nám asi o rovnakú vec, ale petíciu v tomto znení nepodpíšem.

Forma textu, básnické formulácie, skryté a menej skryté urážky PV ale aj ľudí, ktorí s Vami prípadne nesúhlasia, domnienky a narážky ... je to plné, z môjho pohľadu, nespracovaných emócií a domnienok.

Škoda, lebo v prípade faktickej formulácie požiadaviek, by sme radi takúto petíciu podpísali.

Tiež nevysvetľujete, prečo ľudí nabádate na utajovanie tejto petície.

 

 

 


Hosť

#6

2021-02-10 11:20

Vážená pani Weissabelová,možete mi poslať petíciu e- mailom "Proti plošnému testovaniu a povinnému očkovaniu a tiež možete poslať hárok k "Občianskemu referendu. Dakujem za zaslanie. S pozdravom

Hosť

#7

2021-02-11 08:54

všetci máme do činenia s nebezpečnou celosvetovou sektou takzvaní "Svedkovia Covidovi", klaňajú sa samozrejme peniazom.

Hosť

#8

2021-02-23 09:55

Peticia. Dobrý deň, prosím o zaslanie petície na mail.

Hosť

#9

2021-07-20 05:34

Vzdávam úctu a vďaku za obsiahle vypracovanie a obsah tohto listu! Je tam obsiahnuté všetko a pravdivo ,tak ako skutočne cítime! Ďakujem vám uprimne, v mene tých slovákov ktorým stále záleží na našom Slovensku!!! Je potešením,že existujú ľudia,ako ste vy ktorí boli ochotní sa postaviť tejto fašistickéj vláde a doslovne im ukázať,že my niesme ich tovar,s ktorým budú manipulovať ako sa im bude chcieť!
Prajem vám hlavne veľa zdravia a Božieho požehnania! Ďakujem!
Za mňa je petícia podpísaná!




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...