Petícia proti plošnému testovaniu a povinnosti očkovania proti COVID 19, za dobrovoľnosť pri medicínskych zákrokoch a ochranu ľudských práv aj do budúcnosti.

Petícia proti plošnému testovaniu a povinnosti očkovania proti COVID 19, za dobrovoľnosť pri medicínskych zákrokoch a ochranu ľudských práv aj do budúcnosti. / Oznamy / Nežná korona revolúcia 17.11. inštrukcie / Komentáre


Hosť

#1

2020-11-14 16:29

Prosím napíšte túto časť vety správne spisovne ....pretože bola porušená celá rada našich.... Správne gramaticky a spisovne je to takto: ...pretože bol porušený celý rad našich... Slovo "rad" je v tomto prípade určite mužského rodu. Ak by som vám chcela poradiť, tak potom by som vám dala "radu" a to by bolo v ženskom rode. Sú to dva odlišné významy dvoch slov. Ďakujem. Jana

Hosť

#2

2020-11-14 17:06

Už bolo na čase a dúfam že príde čo najviac ľudí ktorým ešte záleží na SLOVENSKU a budúcnosti nás a našich detí... Ďakujem

Hosť

#3

2020-11-14 17:42

suhlasim a podporujem tento protest vo všetkych bodoch,diktatura a vnucovanie nechcrnych činnosti je v rozpore s Ustavou SR Matovič neustale porušuje.ustavu
Rado

#4

2020-11-14 18:59

Slobodu si treba zaslúžiť a teraz treba vyjadriť čo tu je zle a čo tu nefunguje. Plne podporujem pochod. Zúčastním sa ho buď v mojom rodnom meste Čadci alebo niekde inde pretože treba sily rozdeliť na viacero strán. Verme že sa vláda spamätá a začne robiť ako chce ľud a keď nie tak proste skončia tak ako začali. 


Hosť

#5

2020-11-14 20:11

V Michalovciach by sa mohla tiez podpisovat hromadna zaloba
Dafne
Hosť

#6

2020-11-15 22:32

Súhlasím so znením petície a podpis som potvrdila

ja radšej prez-ý-vku

#7

2020-11-18 22:59

• ako sa môžem pripojiť k hromadnej žalobe ? ďakujem




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...