Petícia proti plošnému testovaniu a povinnosti očkovania proti COVID 19, za dobrovoľnosť pri medicínskych zákrokoch a ochranu ľudských práv aj do budúcnosti.

Petícia proti plošnému testovaniu a povinnosti očkovania proti COVID 19, za dobrovoľnosť pri medicínskych zákrokoch a ochranu ľudských práv aj do budúcnosti. / Oznamy / Otvorený list od lekárov / Komentáre


Hosť

#1

2020-10-30 19:19

Dnes bol manžel za všeobecnou lekárkou so žiadosťou o test a potvrdenie o ňom, žiaľ, nebola ústretová, odmietla ho a odporúčala mu ísť na Matovičov test. Takže ďakujem, sme nútení sedieť doma, nemôže ísť do práce a dcérka do školy.

Hosť

#2

2020-10-30 19:31

Skvele! Dakujeme💛🍀

Hosť

#3

2020-10-31 10:37

vďaka ľudia za vašu odbornosť a najmä zdravý rozum.

Hosť

#4

2020-11-02 06:03

Ďakuje, že bojujete o moje záujmy a o záujmy mojich blízkych. môžete sa na mňa kedykoľvek spoľahnúť.

Hosť

#5

2020-11-03 10:44

dobrý deň, využila som slobodnú voľbu a nešla som na plošné testovanie. Pracujem z domu - môžem si to dovoliť, lebo sa mi nikto nevyhrozil výpoveďou. Rešpektujem aj to že nemôžem ísť do prírody. Prosím zastavme to. Dnes som sprevádzala otca na vyšetrenie a bola som požiadaná, aby som bez testu nevstupovala do ordinácie. Rešpektovala som to, Vážim si prácu lekárov.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...