Petícia proti zastavaniu lúky pod lesoparkom Chrasť v Žiline

Petícia proti zastavaniu lúky pod lesoparkom Chrasť v Žiline / Oznamy / Poďakovanie za podpisy a podporu lúky pod lesoparkom Chrasť / Komentáre


Hosť

#1

2018-11-05 11:28

Ahoj, Peter, vytvorenie prírodného parku budem v plnom rozsahu podporovať.
Milan Chvíla

Hosť

#2

2018-11-05 12:13

Super, mám úprimnú radosť s úspešnej petície, a držím palce v ďalších záchranných aktivitách.
S pozdravom Dana

Hosť

#3

2018-11-05 12:15

Zdravím Vás pán Cibulka,

Ďakujem Vám veľmi pekne za Vašu ušľachtilú aktivitu, ktorú ocenia aj ďalšie generácie, ktoré budú žiť na sídlisku Solinky.

Som jedným z tých ktorý petíciu podpísal. Lesopark a jeho priľahlé časti sú mojou "srdcovkou". V tomto krásnom kúte Žiliny mi odrastali a športovali obé moje deti.

Lesopark je pre mňa a moju rodinu niečo ako súčasť nášho bývania, resp. súčasť nás samých.
Lesopark ako taký má podľa odborníkov v lesnom hospodárstve, hlavne úlohu ozdravovaciu a kultúrnu.

Náš lesopark v Žiline je podľa mňa unikátna rekreačno-oddychová zóna, ktorú nenájdete v iných mestách na Slovensku, ktoré sú urbanisticky a počtom obyvateľov zrovnateľne so Žilinou. To som si úplne istý!

Určite ja a mojí blízky podporíme Vašu kandidatúru.

Prajem Vám všetko dobré,

S pozdravom,

Marián

Hosť

#4

2018-11-05 12:48

Pán Cibulka, prestaňte už strašiť nejakým Chrásťom a najdite si už konečne inú agendu. Šesť rokov nič iné neomieľate, pričom Chrásťu sa každý developer vyhýba širokým oblúkom. Ten je tak prešpikovaný inžinierskými sieťami, že by tam staval len čistý blázon. Na to si netrúfol ani Slota.

Ing. J. Hrabek

Hosť

#5

2018-11-05 15:26

Paráda!!!

Hosť

#6 Re:

2018-11-05 15:28

#1: -  

Super, ďakujem :)


Hosť

#7 Re:

2018-11-05 15:30

#2: -  

Ďakujem veľmi pekne :)


Hosť

#8 Re:

2018-11-05 15:31

#4: -  

Už tam mala stáť horolezecká budova s príslušnou reštikou a iné veci. Poslanec som štyri roky a nestraším, ale predchádzam zlým a utajeným rozhodnutiam


Hosť

#9 Re:

2018-11-05 16:28

#3: -  

Ďakujem za podporu a veľmi dúfam, že sa podarí túto lokalitu a celý lesopark uchrániť.


Hosť

#10 Re:

2018-11-06 11:28

#5: -  

Ďakujem, dúfam, že to dokážeme až do najlepšieho konca a bude tam park


Hosť

#11

2018-11-11 19:06

Súhlasím so zachovaním lúky - je to viac než dôležité a potrebné. Len škoda, že sa nezachoval v plnej kráse Park na Studničkách. Ten bol znehodnotený prebiehajúcou výstavbou nevzhľadnej škatule pod Mestským úradom. V centre mesta sú len 2 parky a aj napriek tomu sa povolila výstavba. No proste hanba kompetentným, ktorý to spáchali.
Milan Branický
Guz

#12 Re:

2019-08-27 22:48

#4: -  

Pán Hrabek.

Niekedy sa ludia dozvedia že sa ide niečo stavať až keď vidia bágre a ani nevedia že si to istí ľudia odsuhlasili. 

Vieme dobre ako to v sučastnosti chodí a kto má peniaze tak si to vie zariadiť. Radsej budem stáť za návrhom a snahou p.Cibulku ako nič nerobiť.Často tam kočikujem dieťa ďalej od hluku sidliska a ciest a nerada by som aby sa oblasť zastavala.

Ďakujem pekne.

Emilia




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...