Zákaz predaja tzv. zábavnej pyrotechniky (STOP petardám)

Zákaz predaja tzv. zábavnej pyrotechniky (STOP petardám) / Oznamy / Bratislava zakázala používanie zábavnej pyrotechinky F2 a F3! / Komentáre

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-10-06 14:09


victor

#2

2016-10-06 14:11

STOP petardám,
ale to poďakovanie "...Nesrovnalovi, ktorého víziou je Bratislava ako lepšie miesto na život." beriem ako žart.


Hosť

#3

2016-10-07 07:02

Vašu správu kopírujem a dávam na FB. Aj ja som vďačná všetkým tým, čo sa o to zaslúžili. Tiež sa snažím u nás v meste. Napísala som všetkým poslancom ale odozva bola NIČ. Ani jeden nereagoval :( Bratislava nám je príkladom. A tiež si vážim poslancov v Ružomberku, v Galante, Beluši..........kde zakázali na základe petície hazard.

Hosť

#5

2017-01-02 18:00

...bolo to o polnoci.Oproti, na rímse starého domu v centre jedného z veľkých miest malými krôčikmi postupoval holub - ustráchane pohyboval hlávkou a uprostred toho hlúpeho hluku a neskutočných rán bolo cítiť jeho strach a bezmocnosť.
Dolu pod oknami pochodovali fľaše v rukách rozguráženej mládeže.
Tvrdý kontrast.
Nežnosť kontra násilie.
Napokon sa holubovi podarilo odletieť - no kam... by sa schoval.
Iba jeden malý príklad na doplnenie obrazu, ktorým mali ľudia očariť Novýrok...

Hosť

#6

2017-01-03 17:47

môžete stým ísť niekam.....takéto blbosti začínajú isť na nervy, ine problemy niesú však? najväčší problem sú petardy... čo tak skúsiť petíciu za stop bombardovania v sýrii a iraku...veď bomby plašia psíkov..... 


Hosť

#7 Re:

2017-01-03 17:50

#3: -  

 keby som vedel kto si a skade si dám si zaležať aby si si tie petardy užila :D

STOP petardám

#8 Re: Re:

2018-01-07 13:27

#7: - Re:  

Presne kvôli takým ako si ty, sa verejnosť stavia proti tejto zábavke. Môžete si za to len a len sami, že s neviete zmestiž do kože. NEROB druhým to, čo nechceš, aby robili oni tebe.

STOP petardám

#9 Re:

2018-01-07 13:28

#6: -  

Možno keby nebolo takýchto problémov, ako sú petardy, mohli by sme venovať energiu niečomu zmysluplnejšiemu. Tu a teraz však riešime petardy


Hosť

#10

2018-01-07 14:41

Prosim informujem ma, ci PRI prilezitosti narodeni tiez jé Zakazane pouzivanie zab. PIROTECHNIKY, volajako sa to ROZMOHLO V POSLEDNEJ DOBE, DAKUJEM

Hosť

#11

2022-01-04 15:08

 nechcete zrusit aj vianocny stromcek a velkonocne vajicka? dakujem za odpoved dpc